Pozamiatane, czyli jak ogarnąć dom, Ula Pedantula promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pozamiatane, czyli jak ogarnąć dom, Ula Pedantula oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Pozamiatane
59.90
TaniaKsiazka.pl
Pozamiatane, czyli jak ogarnąć dom
63.99
Ksiazki-Medyczne.eu

Parametry

Producent:
Kategoria:Hobby i poradniki
ISBN 9788394871277
Oprawa twarda
Autor Ula Pedantula
Wydawnictwo Altenberg
Ilość stron 364
Rok wydania 2018

Opis

CZY OGARNIĘCIE TWOJEGO DOMU MUSI BYĆ uzupełniającą PRACĄ NA PEŁEN ETAT? DLACZEGO CODZIENNE CZYNNOŚCI SĄ TAK UCIĄŻLIWE? PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ!

Ula Pedantula zdradza jak w kilku krokach zaprowadzić ład i prawidłowy podział obowiązków w Twoim domu. Zasługujesz na to, by Twoje cztery kąty były zadbane i przytulne. Przy tym nie możesz się zaharować i musisz także czas na czerpanie przyjemności z życia. Ula przychodzi z pomocą, by pokazać Ci jak podejść do tego z głową.

U CIEBIE TAKŻE MOŻE BYĆ #POZAMIATANE!

Masz dopełniające pytania? Zapraszamy do przejrzenia przeważnie zadawanych – o tutaj.

Dzięki tej książce:

  • zorganizujesz swój dom tak,realizowanie codziennych czynności było łatwe,
  • zdecydujesz na jakim polu odpuścić, żeby nie zrobić z domu muzeum,
  • nauczysz siebie i innych, że domowe obowiązki to obowiązki wszystkich domowników,
  • przestaniesz gromadzić niepotrzebne rzeczy,
  • odpoczniesz ze świadomością, iż wszystko jest #pozamiatane.

PONAD 360 STRON KSIĄŻKI, KTÓRA ODMIENI TWÓJ DOM

Pomyśl o wszystkim, co każdego dnia robisz dla domu: znikome porządki, zakupy, gotowanie, pokaźne sprzątanie, odkładanie rzeczy na miejsce, dbanie o kwiaty, o wystrój, pamiętanie o wszystkim. I tak codziennie. Praca na pełen etat. Dzieci to w sumie dwa etaty: poranny i wieczorny. Razem z pracą zawodową daje to aż… 32 godziny na dobę… A przecież kiedyś trzeba jeszcze spać:)

JEST NA TO RADA!

Masz tyle czasu? Ja również nie. Mimo to chciałabym, żeby mój dom był zadbany, przytulny, uporządkowany. Chciałabym mieć czas dla Rysia: chodzić z nim na spacery, rysować, układać Lego czy grać w planszówki. Chciałabym wieczorem przytulić się do męża i spędzić razem błogi wieczór przy winie i korzystnym filmie. Nie można posiadać wszelkiego? Ano można! Jak? To proste: dobra organizacja, rozsądne podejście i podział obowiązków. Pomogę ci w każdej z tych rzeczy!

TWÓJ DOM MOŻE BYĆ udoskonalonYM MIEJSCEM

Życzę ci, by lektura tej książki była fajnie spędzonym czasem. Mam nadzieję, iż na kolejnych kartkach odkryjesz inspiracje i pomysły,najczęściej,odnajdziesz w sobie dużo chęci do zmian. Marzy mi się, by ta książka sprawiła, iż odmienisz trochę swój dom. Tak, aby był ulepszonym miejscem. Udoskonalonym typowo dla ciebie!

CZYTAJ I PODZIEL SIĘ!

Jeśli podoba Ci się „Pozamiatane", powiedz o tej książce znajomym, zakup ją w prezencie dla kogoś, kto może jej potrzebować albo po prostu komuś pożycz. Zrób fajną fotkę książki i napisz o niej dwa słowa w mediach społecznościowych. Wrzuć fotki na Insta lub Facebooka, oznaczając jako #pozamiatane, żebym mogła je zobaczyć! Pokaż, jak wygląda twoje #pozamiatane!