Złota kolekcja ziół T.1 Pokrzywa przywraca zdrowie - Zbigniew T. Nowak (162 str.) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Złota kolekcja ziół T.1 Pokrzywa przywraca zdrowie - Zbigniew T. Nowak (162 str.) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Pokrzywa przywraca zdrowie
21.00
Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis
Pokrzywa przywraca zdrowie
22.37
Libristo.pl
Złota kolekcja ziół t.1 pokrzywa przywraca zdrowie
24.65
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Aromat Słowa
Kategoria:Hobby i poradniki
ISBN 9788365758064
Oprawa twarda
Autor Zbigniew T Nowak
Wydawnictwo Aromat Słowa
Ilość stron 162
Rok wydania 2018

Opis

O wyśmienitych właściwościach leczniczych pokrzywy można pisać niezwykle długo. To jedna z najwartościowszych roślin, jakie kiedykolwiek znała ludzkość. Współczesna medycyna wprost nie wyobraża sobie leczenia wielu chorób bez zastosowania tej cennej rośliny.

Książka ta dostarcza Czytelnikowi wyczerpującej wiedzy na temat zalet leczniczych pokrzywy w oparciu o najnowsze zdobycze nauki.

Podpowie jak ją zbierać i przetwarzać na proste, tanie domowe leki, m.in. Na oczyszczenie (detoks) organizmu z toksyn i kwasu moczowego, anemię, cukrzycę, otyłość, reumatyzm, artretyzm, wzmocnienie układu opornościowego organizmu, nieprzyjemny zapach potu, alergię, osteoporozę, kamicę nerkową, obrzęki stóp, przerost gruczołu prostaty, nadmierne wypadanie włosów, łojotok, trądzik i broniące przed chorobą Alzheimera i zakrzepami krwi.

Z poradnika tego dowiemy się, w jaki sposób wykorzystywać pokrzywę w kuchni, np. Do przyrządzania oryginalnych zup, sałatek, surówek i innych dań leczniczo-odżywczych oraz w progresywnej kosmetyce i ogrodnictwie biodynamicznym. Książka ta gromadzi także dużo sprawdzonych przepisów na domowe leki, dania i kosmetyki z pokrzywy.

Czerpmy więc zdrowie z tej cennej rośliny — tak zupełnie za darmo, bo przecież wszędzie jej pełno!


Zbigniew T. Nowak — znawca roślin leczniczych, od 30 lat popularyzuje wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, apiterapii i zdrowej diety. Autor ponad 50 książek (w tym wielu bestsellerów), ponad 1500 artykułów prasowych i kilkuset audycji radiowych o tej tematyce. Ekspert w modnym programie „Pytanie na śniadanie" nadawanym w TVP2.