Producent: elior Tapicerowany hoker z oparciem dulio - ciemnoszary promocja 2022

Cena618.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Hokery

Opis

Rozglądasz się za takim hokerem, który oszałamia modernistycznym, precyzyjnym wykonaniem? Cenisz sobie głównie komfort w jadalnianych i restuaracyjnych przestrzeniach? Jeśli tak, to znakomitą dla Ciebie propozycją będzie nasza nowość od producenta Elior - ładnie zaprojektowany hoker Dulio!

ciekawie zaprojektowany hoker Dulio to niezrównana wygoda, swoboda i jakże unikatowy, postępowy design. Miękkie siedzisko i oparcie osadzone na drewnianej, stabilnej podstawie - to musi się udać! Dulio idealnie pasuje do wielu przestrzeni: kuchni, jadalni, baru, kawiarni, restauracji. Góra mebla Dulio, czyli jego siedzisko, jest bardzo komfortowa i przyppmina wręcz fotel. W hokerze Dulio poczujesz się jak w salonie, bo jego wykonanie to sama wygoda! Funkcjonalizm, ładny design, solidność i szlachetne materiały - oto postępowy Dulio!

atrakcyjnie wyprodukowany hoker Dulio w postępowej odsłonie to niewątpliwie designerska atrakcja każdego progresywnego wnętrza. Tak komfortowa, wspaniała forma połączona z harmonijną stylistyką spodoba się równocześnie wielbicielom aranżacyjnej świeżości i pogody, jak i tym, którzy lubują się w designerskich propozycjach meblarskich. Wysoki stołek barowy Dulio znamionuje skrupulatne wykonanie, które ujawnia się w każdym calu tego użytecznego mebla. Swoją wspaniałą prezencję i wyjątkową solidność hoker zawdzięcza fachowym materiałom oraz aranżacyjnej fantazji projektanta. Ale to także zasługa projektu, który powstał z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie użytkownika kapitalnego hokera. Dulio posiada naprawdę stabilną, trwałą konstrukcję, choć jest zarazem lekki i pełen wdzięku. Dzięki temu hoker można dowolnie przesuwać i przenosić, w zależności od naszych potrzeb. idealna, trwała podstawa mebla cechuje się ponadprzeciętną stabilnością, co jest gwarancją na bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania. Dodatkowo jej antypoślizgowe wykonanie zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem. Dulio to mebel pełen aranżacyjnej klasy, a zarazem cechujący się nowoczesną swobodą. I to jest pewne – progresywny, a zarazem ultrawygodny hoker Dulio nieprędko wyjdzie z mody. Zagwarantuje on wygodę w praktycznie zaaranżowanych przestrzeniach, równocześnie tych domowych, jak i komercyjnych. Stylowy hoker Dulio prezentuje się awangardowo, a zarazem modnie i luźno. Świetnie nadaje się do kawiarni czy do jadalni, w których panuje designerski, innowacyjny klimat. Dulio bez trudu nada Twoim przestrzeniom charakteru, który nadzwyczajnie wpisuje się w panujące obecnie aranżacyjne trendy – odw