Różowa huśtawka dziecięca kubełkowa 3w1 - Antola promocja 2022

Cena188.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Elior
Kategoria:Huśtawki niemowlęce

Opis

Mrużysz oczy przed ciepłymi promieniami słonecznymi, a na twarzy czujesz przyjemny powiew letniego wiatru. Wszystko, co jest przed Toba oddala się, po czym znów przybliża. Podwyższasz się w powietrzu czując niezwykłą satysfakcję i wcale nie chcesz przerywać tego stanu. Na ten moment to najwspanialsze uczucie na świecie... Zapewnij takie same chwile swojemu dziecku i pozwól poczuć mu to, co sam wspominasz z tak wielkim sentymentem! Pomoże Ci w tym niezastąpiona huśtawka Antola producenta Elior!

Spraw radość swojemu dziecku!

Czas spędzony na huśtawce to jedno z najkorzystniejszych wspomnień z dzieciństwa każdego dorosłego człowieka. Te beztroskie, niezapomniane chwile zostaną z nami na za każdym razem, powodując na naszych twarzach uśmiech. Na pewno chcesz zapewnić wspaniałe dzieciństwo swej latorośli. Możesz to zrobić z uroczą huśtawką Antola! Jedyna w swoim typu, niewątpliwie dostarczy mnóstwa wrażeń Twojemu maluchowi. Subtelnie kołysząc zapewni sporo godzin radości, a przyjemna kolorystyka i olśniewające wzory wzbudzą jego zainteresowanie. Co ważne, siedzisko wraz z oparciem zagwarantują trafną i bezpieczną pozycję. Uśmiech na twarzy Twojego maleństwa upewni Cię w przekonaniu, że to najkorzystniejsze, co mogłeś dla niego zrobić. Ponad to, huśtawka została zaprojektowana metodą 3w1 tak, by "rosła" wraz z Twoim dzieckiem (już od 9 miesięcy aż do wieku przedszkolnego). W chłodne, zimowe dni będzie dostarczać radości w domu, natomiast latem bezproblemowo możesz umieścić ją w ogrodzie albo na tarasie. Zainwestuj więc w tak ergonomiczną huśtawkę na lata i ciesz się razem ze swym skarbem!

W dbałości o bezpieczeństwo

Jako odpowiedzialna i doświadczona producent zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym aspektem przy produkcji dziecięcego asortymentu jest bezpieczeństwo. Dlatego do stworzenia huśtawki Antola wykorzystaliśmy jedynie wyselekcjonowane surowce. Fundamentem jest naturalne drewno sosnowe, które cechuje się twardością na poziomie aż 63 MPa w pomiarach Janki. Dzięki czemu wykazuje dużą odporność na wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Drewno sosnowe ma także zbawienny wpływ na zdrowie, ponieważ atrybuty elektrostatyczne oraz reguluje poziom wilgotności powietrza. Obszycie huśtawki to wysokiej jakości bawełna Magic 3XT. Jako naturalna tkanina nie uczula, zapewnia przewiewność, a także