Szara huśtawka dla dziecka 3w1 - Pola promocja 2022

Cena188.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Elior
Kategoria:Huśtawki niemowlęce

Opis

Rok! Roczek! 365 dni! Twoje dziecko lada dzień będzie miało urodziny, a Ty wciąż poszukujesz odpowiedniego prezentu? marka Elior przychodzi z pomocą, bo prezenty (te z okazji i bez okazji) to nasza specjalność.

Rodzicu, wyobrażasz sobie dzieciństwo bez huśtawki? bez wątpienia nie! Huśtawka to nieśmiertelna zabawka, która uszczęśliwi dziecko w każdym wieku. Dzieci to wulkany energii, dlatego warto zapewniać im adekwatne atrakcje. Mamy pomysł na jedną z nich. Z radością przestawiamy Ci kolejny projekt firmy Elior, tym razem jest nim dziecięca huśtawka Pola 3w1, która od pierwszego wejrzenia skradnie serce Twojego maluszka. Dzieci uwielbiają wzory, kolory, wszystko co miękkie i przyjemne. Żeby uszczęśliwić każdego niewielkiego użytkownika przygotowaliśmy aż 4 typy produktu (hipnotyzujący turkus, słodkie biało-różowe pasy, energetyczny żółty i błogi dla oka szary zygzak). Wspólnie z pociechą wybierz najbardziej trafny decor.

przeurocza zabawka o wysokiej funkcjonalności

Czy wiesz, że huśtawka ma dobroczynny wpływ na rozwój dziecka? Badania naukowe dowodzą, iż huśtawka nie obciąża kręgosłupa i miednicy, a przyczynia się do wypracowania równowagi i koordynacji ruchowej. Pozytywny wpływ bujania można dostrzec także w zachowaniu dziecka. Kołysanie uspokaja i wycisza system nerwowy, a także wspomaga wytwarzanie połączeń między neuronami, co rozszerza potencjał intelektualny pociechy. A więc nic tylko się huśtać!

Pola - huśtawka, która rośnie wraz z dzieckiem

marki Elior inwestuje w postępowe rozwiązania, oszczędzając tym samym czas i pieniądze swych klientów. Prezentowana huśtawka Pola to model zabawki 3w1. Huśtawka ma charakter modułowy, co w praktyce oznacza, że demontując poszczególne części konstrukcji otrzymujesz model znakomicie dostosowany do aktualnych potrzeb Twojego dziecka. Przygodę z huśtawką Pola maluszek inicjuje od kubełkowej opcji, żeby wraz z kolejnymi latami awansować do wersji bez przednich zabezpieczeń. Dla starszych dzieci oferujemy typ bez szczebelków i oparcia. Dziecięca huśtawka Pola 3w1 to fenomenalna wersja huśtawki, która posłuży Twojemu dziecku kilka lat.


Jako