Zestaw stelaż + huśtawka + bocianie gniazdo super fun marki K-sport promocja 2022

Cena739.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie K-SPORT POLSKA

Parametry

Producent:K-SPORT
Kategoria:Huśtawki
Rodzaj bocianie gniazdo

Opis

HUŚTAWKA + BOCIANIE GNIAZDO K-SPORT KSOZ015 SUPERFUN W zestawie: -stelaż huśtawki K-SPORT -bocianie gniazdo 100 cm (zielone) -czerwona huśtawka dla dzieci max 30 kg -zestaw montażowy + zaślepki -czytelna instrukcja konstrukcji -cztery karabińczyki do zawieszenia akcesorium dane technicznE -specjalne ocynkowane wzmocnienia konstrukcji.

-rozmiary całkowite: 2847x1720x2100 mm -profile 50 mm x 50 mm x 2 mm -wytwarzany z gatunkowej polskiej stali -dokument CE -średnica bocianiego gniazda – 100 cm -4 haki do montowania huśtawki, bocianiego gniazda albo hamaka -niepodatność na czynniki chemiczne, atmosferyczne i na korozję -kompaktowa budowa skręcana śrubami -maks.

obciążenie 200 kg WYTRZYMAŁE BOCIANIE GNIAZDO 100 CM Spraw swym pociechom rozrywkę, z którą nie będą chciały się rozstać. Bocianie gniazdo coraz częściej wypiera zwyczajne huśtawki, dzięki swojej pojemności.

jednocześnie mogą się na nim bawić choćby kilkoro dzieci, dzięki temu unikniesz kłótni o to, kto huśta się kolejny. WYTRZYMAŁE UCHWYTY W górnej belce znajdują się cztery haki, na których można zamontować bocianie gniazdo, huśtawkę czy siodełko.

konstrukcja jest przystosowana do zamontowania i używania równocześnie dwóch sprzętów. Taka kompozycja gwarantuje bardzo dużą trwałość przy maksymalnych odchyleniach huśtawek i ze względu na spawane łączenia, likwiduje luzy podczas korzystania z urządzenia.

tradycyjnA ZABAWA? NIE MA SPRAWY Jeśli twoja pociecha woli zwykłe huśtawki, to jest to oferta genialna dla Ciebie – w pakiecie bowiem, prócz szerokiego bocianiego gniazda, znajduje się huśtawka o obciążeniu max.

30 kg w odcieniu czerwonym. Obu tych akcesorium możesz używać w tym samym czasie. PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA Górna belka wraz z nogą stelaża stwarza kąt rozwarty, co ulepsza stabilność huśtawki podczas użytkowania.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA Wszystkie śruby zostały zabezpieczone plastikowymi nakładkami. Dzięki temu użytkowanie stelaża jest bezpieczne także podczas swobodnej zabawy dzieci. Pomiędzy profilami znajduje się ocynkowane wzmocnienie, które niweluje niepożądane ruchy konstrukcji.

BEZPIECZEŃSTWO Stelaż wymaga jednostajnego przytwierdzenia do podłoża. Można użyć do tego śruby i kołki lub śledzie. Z powodu wielu różnorodnych możliwości montażu, zestaw do przytwierdzenia stelaża do podłoża nie jest dołączany do zestawu.

solidnY KARABIŃCZYK W zestawie znajdują się cztery konkretne karabińczyki z blokadą, dzięki temu mamy pewność, iż huśtawka bądź gniazdo nie odepnie się od stelaża. DWUSTRONNIE SPAWANY Belka, do której montuje się huśtawkę została specjalnie zaprojektowana, żeby przechodziła przez blachę na wylot.

Pozwala to na dwustronne spawanie, powiększając jej trwałość.