Irygator PANASONIC EW1511W503 DARMOWY TRANSPORT, EW1511W503 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Irygator PANASONIC EW1511W503 DARMOWY TRANSPORT, EW1511W503 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Irygator PANASONIC EW1511W503
329.00
Avans.pl
-6%
Panasonic EW1511W503
329.00
OleOle!
Irygator PANASONIC EW1511W503
335.99
Empik
Panasonic EW1511W503
349.00
RTV EURO AGD
Irygator PANASONIC EW1511W503
349.00
Media Expert

Parametry

Producent:PANASONIC
Kategoria:Irygatory

Opis

PANASONIC EW1511 - nowoczesny bezprzewodowy irygator do zębów z technologią ultradźwiękową

Najnowocześniejszy irygator Panasonic EW1511 to towar produkowany dla kompleksowej higieny całej jamy ustnej.posiadać zdrowy i przepiękny uśmiech oraz zdrowe zęby bez próchnicy, potrzebnym jest usuwanie osadu i płytki bakteryjnej, w szczególności z przestrzeni trudniej przystępnych jak kieszonki dziąsłowe, aparaty ortodontyczne, czy przestrzenie między zębowe. Z tymi zadaniami radzi sobie znakomicie bezprzewodowy irygator Panasonic ew 1511. Irygator ten to świetna alternatywa dla tradycyjnych nici dentystycznych i szczoteczek międzyzębowych. Irygator Panasonic ma ascetyczny design, dlatego wyjątkowo dobrze przedstawia się w progresywnych łazienkach. Jest produktywny i uniwersalny dzięki czemu jest on perfekcyjnym wyborem dla każdego użytkownika - ma aż 5 trybów pracy różniących się zakresem ciśnienia wody.

Irygator do zębów Panasonic EW1511 - progresywny sposób na zdrowy uśmiech


Irygator Panasonic EW1511 nieprzeciętnie oczyszcza powierzchnie zębów. Radzi sobie perfekcyjnie z likwidowaniem bakterii i płytki nazębnej z przestrzeni międzyzębowych i kieszeni dziąsłowych. Rewelacyjnie sprawdza się u osób z aparatem ortodontycznym, ponieważ silny strumień wody wzmocniony technologią ultradźwiękową pozwala na bardzo precyzyjne oczyszczenie wszystkich szczelin z pozostałości jedzenia. Irygator Panasonic stanie na wysokości zadania dodatkowo u osób noszących protezy, mających mosty, korony oraz implanty stomatologiczne.

użytkowanie irygatora Panasonic przekłada się bezpośrednio na zdrowie całej jamy ustnej. Dzieje się tak ponieważ w trakcie irygacji usuwana zostaje płytka nazębna co uniemożliwia powstawaniu chorób przyzębia i zmian próchnicowych zębów. Irygator z bardzo dużą efektywnością zapobiega zapaleniom dziąseł, minimalizuje ryzyko krwawienia oraz tworzenia się płytki nazębnej. Dzięki czemu Irygator ten nadaję się nadzwyczajnie do codziennej kompleksowej higieny jamy ustnej u każdego. Swoją niezwykłą produktywność i uniwersalność Irygator Panasonic zawdzięcza postępowej technice wykorzystującej maksymalne osiągalne ciśnienie wody i progresywną technologię budującą razem ze strumieniem wody ultradźwięki.

Najważniejsze atuty bezprzewodowego irygatora Panasonic EW1511

Irygator do zębów Panasonic to innowacja w dbaniu o czystość zębów i higienę jamy ustnej. Do zalet tego modelu należą z zasady:

 • maksymalne realne ciśnienie strumienia wody wynoszące - aż 6,47 bara
 • 1600 pulsacji na minutę - dzięki czemu jest efektywny w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń i osadów
 • 5 trybów pracy - możliwość dostosowania poziomu ciśnienia wody do własnych indywidualnych potrzeb
 • dla całej rodziny - może być wykorzystywany równocześnie przez dorosłych jak i dzieci
 • ultradźwiękowa technologia - istotnie ulepszona produktywność oczyszczania
 • bezkompromisowy design - pasuje do każdej łazienki
 • bezprzewodowy - łatwe i wygodne używanie
 • szybkie ładowanie kontaktowe w ciągu 1h
 • zbiornik o pojemności 200 ml - starczy na około 60 sekund pracy na poziomie 5.

Irygator Panasonic EW1511 to jeden z najnowszych modeli, który dzięki swojej niezwykłej efektywności i uniwersalności sprawdzi się nieprzeciętnie u każdego użytkownika. Szczególnie ekspresowo oczyszcza jamę ustną, docierając strumieniem wody do wszelkich trudno przystępnych miejsc, co nie jest możliwe przy użyciu klasycznych szczoteczek do zębów. Jest bezprzewodowy, dzięki temu codzienne używanie jest bardzo komfortowe. Stwarza wyjątkowo silny strumień wody, a w dodatku wykorzystuje technologię ultradźwiękową, która pomaga jeszcze lepiej oczyścić kieszonki dziąsłowe i przestrzenie między zębami z resztek jedzenia i bakterii, które mogą powodować choroby przyzębia.

pakiet irygator bezprzewodowy Panasonic EW1511 mieści:
 • 1 irygator do zębów Panasonic EW1511
 • 2 dysze wymienne
 • 1 ładowarka z miejscem na 2 końcówki
 • instrukcja obsługi
 • 2-letnia gwarancja