Panasonic Irygator akumulatorowy EW1513 z końcówką do aparatów ortodontycznych promocja 2023

Cena397.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Irygatory

Opis

Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1513 - irygator do zębów dla osób z aparatem ortodontycznym

PANASONIC EW1513jest irygatorem do zębów asygnowanym specjalnie dla osób z aparatem ortodontycznym. Panasonic 1513 został wyposażony w specjalistyczną końcówkę ortodontyczną dzięki której zagwarantuje najwyższy poziom irygacji jamy ustnej w szczególności Pacjentów ze stałym aparatem ortodontycznym. Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1513 jest urządzeniem przenośnym, dzięki temu możemy używać je w każdych warunkach np. W podróży. PANASONIC EW1513 jako jedyny irygator bezprzewodowy ma aż 5 trybów pracy dzięki temu jeszcze lepiej dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Strumień wody umocniony został technologią ultradźwiękową co zezwala na prędkie i staranne usunięcie najszczególniej uporczywych osadów i zalegającej płytki nazębnej, która jest główną przyczyną ubytków próchnicowych, a także zapalenia dziąseł. Irygator do zębów PANASONIC EW1513 wytwarza maksymalne ciśnienie na poziomie aż 6,47 bara dzięki temu bardzo efektywnie oczyszczanie miejsca trudno przystępne w jamie ustnej. Napowietrzony strumień wody zagwarantuje także idealny masaż dziąseł powodując ulepszone ukrwienie tkanek, wzmacniając dziąsła i utrzymując je w wspaniałej kondycji.

PANASONIC EW1513 z końcówką ortodontyczną stanowczo polepsza higienę aparatu ortodontycznego

Miejsca trudno przystępne w jamie ustnej takie jak przestrzenie miedzyzębowe, anatomiczne kieszenie dziąsłowe oraz obszary przy pracach protetycznych (implanty, mosty, korony) to miejsca niedostępne dla włosia klasycznych szczoteczek do zębów. Niewłaściwa higiena jamy ustnej i brak czyszczenia obszarów trudno dostępnych sprawia gromadzenie resztek pokarmów i płytki nazębnej. Zalegająca płytka bakteryjna jest przyczyną powstania próchnicy, zapalenia dziąseł, pojawienia się kamienia nazębnego jak też chorób przyzębia.

Irygator do zębów PANASONIC EW1513 przy pomocy silnego strumienia wody usztywnionego technologią ultradźwiękową dociera w miejsca trudno przystępne i starannie wypłukuje resztki pożywienia i płytkę nazębną pozostawiając w buzi wspaniałe uczucie czystości. Chroni przed pojawieniem się zmian próchnicowych, minimalizuje ryzyko krwawienia, a także zapalenia dziąseł i nie dopuszcza do powstania kamienia nazębnego. Rewelacyjnie pielęgnuje prace protetyczne pozwalając na ich dłuższą "żywotność".

Leczenie ortodontyczne za pomocą stałego aparatu ortodontycznego to jeszcze okres utrudnionej higieny jamy ustnej. Elementy aparatu istotnie utrudniają oczyszczanie zębów i miejsc trudno przystępnych przez co okres leczenia ortodontycznego sprzyja odkładaniu się pytki nazębnej, która jest główną przyczyną chorób zębów i dziąseł. Specjalistyczna końcówka ortodontyczna wspomaga likwidowanie osadów, przebarwień i zalegające płytki bakteryjnej zwiększając wydajność codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Redukuje nieestetyczne naloty, które gromadzą się wokół części aparatu ortodontycznego i wspomaga oczyszczanie trudno przystępnych obszarów w jamie ustnej.

Irygator bezprzewodowy PANASONIC EW1513 ma najwyższe ciśnienie maksymalne w porównaniu z obecnie przystępnymi irygatorami bezprzewodowymi na rynku. Mechanizm wytwarza ciśnienie maksymalne na poziomie 6,47 bara co gwarantuje dokładne i skuteczne oczyszczanie miejsc trudno przystępnych w jamie ustnej. Wysokie ciśnienie genialnie sprawca się w trakcie oczyszczania stałego aparatu ortodontycznego czy nierównej linii, mocno stłoczonych zębów.

Strumień wody generowany poprzez irygator do zębów PANASONIC EW1513, przy pomocy 1600 pulsacji na minutę, usuwa swobodny kamień nazębny oraz delikatnie stymuluje dziąsła. PANASONIC EW1513 wyróżnia się ponadto tym, że ma 5 trybów pracy, co jest zupełną nowością w przypadku irygatorów bezprzewodowych. Tryby pracy różnią się intensywnością i ciśnieniem strumienia czyszczącego przez co urządzenie doskonale wpasowuje się indywidualne zapotrzebowania i stan zdrowia jamy ustnej Użytkownika. Może być stosowany zarówno przez dorosłych jak i dzieci.

PANASONIC EW1513 to irygator do zębów, którego strumień wody umocniony został ultradźwiękową technologią, która rozszerza efektywność czyszczenia. Woda zmieszana jest z powietrzem dzięki temu strumień o silnym ciśnieniu jest wyjątkowo łagodny w odbiorze i nie podrażnia delikatnych dziąseł. Mikro pęcherzyki powietrze wspomagają odrywanie się płytki nazębnej powiększając sprawność irygacji.

Specyfikacja technologiczna:
 • maksymalne ciśnienie: 6,47 bara,
 • maksymalna liczba pulsacji: ok. 1600 pulsacji na minutę,
 • 5 trybów pracy
 • wytrzymałość na działanie wody (IPX7),
 • czas pracy: ok. 60 sekund (poziom 5),
 • pojemność zbiornika: ok. 200 ml,
 • końcówki: 2 (2 typy),
 • napięcie: 100-240 V,
 • waga: ok. 275 g (jednostka główna z końcówką),
 • szybkie ładowanie kontaktowe: około 60 minut,


Skład zestawu PANASONIC EW1513

 • irygator do zębów PANASONIC EW1513,
 • dysza konwencjonalna WEW0983,
 • dysza ortodontyczna WEW0984,
 • baza z miejscem na irygator, a także dwie dysze,
 • ładowarka z polską wtyczką.


Irygator do zębów PANASONIC EW1513 objęty jest 24 miesięczną gwarancją dystrybutora w PL.