Radaway Premium plus 85 x 85 (30420-01-01N) promocja 2019

Cena1425.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Radaway
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 30420-01-01N
Kształt półokrągła
Typ wejścia drzwi rozsuwane
Strona prawa
Wysokość 190 cm
Wymiary 85 x 85 cm

Opis

Kliknij i sprawdź naszą firmę:

PREMIUM PLUS A 1900

linia Premium Plus to kolekcja kabin o tradycyjnej formie, posiadających praktyczne i estetyczne rozwiązania techniczne. Drzwi przesuwne osadzone są na łożyskowanych, skrętnych rolkach, które gwarantują ich cichą i bezawaryjną pracę. Skrzydło drzwi można wypiąć, w celu wyczyszczenia kabiny. Profile przyścienne wyprodukowane ze stopu aluminium niepodatnego na korozję, zezwalają na niwelację krzywizny ściany. Szczelność kabiny gwarantują wysokiej jakości uszczelki elastomerowe, a także listwa magnetyczna. Kabiny przystępne są z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego o grubości 5 mm pokrytego w warstwą Easy Clean.

atuty kabiny Premium Plus A 1900:

  • Drzwiprzesuwne produkowane z hartowanego szkła o grubości 5 mm
  • Drzwi osadzone na łożyskowanych rolkach w chromowanych obudowach

  • Możliwość wypięcia i odchylenia drzwi w celu wyczyszczenia kabiny

  • Profile przyścienne umożliwiające niwelację krzywizny ściany aż do 20 mm

  • wykwintne, chromowane detale

  • warstwa Easy Clean – adekwatnie zabezpiecza przed zanieczyszczeniami i usprawnia utrzymanie kabiny w czystości
  • Możliwość użycia profili poszerzających, które rozszerzą wymiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.

Premium Plus A 1900

drzwi 85 x 85 cm

KOLOR SZKŁA

technika EASY CLEAN

Na szczęście postęp technologiczny w zakresie ochrony powierzchni szkła, dokonany w ostatnich latach, pozwala usunąć zjawisko korozji. Użytkowana przez fi rmę Radaway technika zabezpieczania szkła powłoką ochronną Easy Clean produktywną i długotrwałą ochronę przed korozją, a także utrzymanie wysokich walorów estetycznych naszych wyrobów. Warstwa Easy Clean to niewidoczna gołym okiem polimerowa powłoka ochronna, nakładana w procesie obróbki szkła. Ma ona cechy hydrofobowe, dzięki temu krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, wyłącznie spływają, nie pozostawiając osadów. Pozbawiona bezpośredniego kontaktu z wodą zabezpieczona powierzchnia szkła nie koroduje, a osadzanie się na niej wszelkich zanieczyszczeń i rozwój bakterii są wielokrotnie mniejsze w sytuacji szkła bez powłoki.W procesie nanoszenia warstwa Easy Clean wytwarza stałe połączenie z krzemem zawartym w szkle, stając się częścią powierzchni szkła. Powstała w ten sposób warstwa ma charakter trwały i tym właśnie różni się od dostępnych na rynku impregnatów do szkła, które zapewniają tylko krótkotrwałą ochronę. Niestety pod wpływem wody, a także środków przemywających efektywność działania powłoki (zwłaszcza atrybuty hydrofobowych) stopniowo obniża się, dlatego raz na 6 miesięcy zalecamy stosowanie środka Easy Clean Glass Protector, który odświeża warstwę ochronną.

OPCJA szkło przezroczyste

z zasady produkty producenta Radaway wysyłane są spedycją. Jak wiemy kurierzy nie zawsze posiadają możliwość dostarczenia towaru w dogodnym terminie (na ogół są to godziny 10 - 16). Mając na uwadze Państwa wygodę oferujemy dowóz kabin naszym transportem. Unikniecie Państwo wymagania na kuriera, a także ewentualnych reklamacji uszkodzeń powstałych w czasie transportu spedycją. Godziny dostaw proszę uzgadniać mailowo albo telefonicznie.