Ravak Blix (1XVG0C00ZG) promocja 2019

Cena1266.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Ravak
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 1XVG0C00ZG
Kształt narożna, kwadratowa

Opis

RAVAK BLIX kabina prysznicowa BLRV2K-120 lśnienie Grape, 1XVG0C00ZG


BLRV2K+ BLRV2K –kabina prysznicowa przesuwna czteroelementowa z wejściem z rogu. Połączenie dwóch artykułów BLRV2K umożliwia utworzenie kwadratowej albo prostokatnej kabiny prysznicowej z środkowym wejściem.

UWAGA! Opakowanie mieści 1 sztukę artykułu. Kompetując kabinę prysznicową należy zamówić 2 sztuki towaru.

O rozmiarach: 1180-1200 mm
Wysokość: 1900 mm
kolor profilu: blask (polerowane, eloksowane profile z grubościennego aluminium)
Wypełnienie z bezpiecznego szkła: Dekor Grape
Grubość szkła: 6 mm

- uchwyt w odcieniu polerowanego aluminium
- przystępny montaż. Towar dostarczany w pełni zmontowany
- Szkło bronione technologią RAVAK AntiCalc ®

Zalecane brodziki:
Angela, Angela Basic, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome lub odpływ liniowy czyli kratka odpływowa.

użyte technologie:

RAVAK AntiCalc® wytwarza na szkle niewidzialną hydrofobową powłokę, która chroni szkło przed trwałym osadzaniem się nieczystości i osadów z wody.
SilentRun - cichy przesuw drzwi i kabiny prysznicowej.
Mechanizm wypinania drzwi w seriach Blix i Rapier upraszcza konserwację kabiny i drzwi prysznicowych.
Obracając artykuł podczas montażu o 180° uzyskasz lewy lub prawy rodzaj artykułu.

Kabiny i drzwi prysznicowe z serii Blix charakteryzują się lekkim designem i transparentnymi taflami szkła. Wyglądu artykułu nie zakłócają wewnętrzne profile pionowe. Dodatkowym atutem tej serii jest możliwość wyboru spomiędzy 3 barw profili. Produkty z serii Blix tradycyjnie dostępne są w profilem z polerowanego aluminium i w odcieniu białym albo satynowym, w których nietuzinkowy charakter towaru pozostał zaakcentowany przez chromowe dodatkami.

Przyjemne użytkowanie

praktyczny uchwyt pozwala na komfortowe i proste otwieranie drzwi. Swoim stylem nawiązuje do popularnych uchwytów kabin prysznicowych Rapier. W dolnej części drzwi wykorzystano system SilentRun, dzięki temu mechanizm przesuwu jest wyjątkowo cichy i bezawaryjny.

nietrudna pielęgnacja

Szklane wypełnienie kabin prysznicowych produkowane są z 6 mm bezpiecznego szkła hartowanego pokrytego warstwą AntiCalc, która chroni szkło przed trwałym osadzania się kamienia wodnego i osadów*. Mechanizm wypinania drzwi prysznicowych upraszcza czyszczenie artykułu i zagwarantuje dostęp do trudno dostępnych miejsc. Drzwi można też kompletnie zdjąć.
Profile poszerzające, którymi można uzupełnić produkt zwiększanie go, a także instalowanie w łazienkach, w których nie sprawdzają się charakterystyczne produkty.

Od ponad 17 lat jako RAVAK Polska S.A. Jesteśmy obecni na polskim rynku zapewniając w ten sposób fachową pomoc zespołu handlowego, obsługę klienta i wsparcie technologiczne. Dwa centra logistyczne zlokalizowane w Kałęczynie koło Grodziska Maz., a także w Poznaniu. W obu oddziałach znajdują się wzorcownie RAVAK, a także sale szkoleniowe.