Ravak Pivot 80 x 80 (37644U00Z1) promocja 2019

Cena1479.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Ravak
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 37644U00Z1
Kształt półokrągła
Materiał szkło hartowane
Wysokość 190 cm
Wymiary 80 x 80 cm

Opis

linia PIVOT UWAGA!!! W tej cenie przystępna jedynie 1 szt. Lekki i progresywny design Czyste szkło o grubości 6mm i profil o nieznacznej wysokości to właściwości serii Pivot. Design artykułu nadzwyczajnie współgra z postępowym wnętrzem łazienki.

Niezniszczalny,obrotowy mechanizm otwierania Trzpień zawiasu wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i osadzony we wkładce z tworzywa nienaturalnego, w której się obraca. Dzięki wytrzymałości materiału i właściwościom ślizgowym mechanizmu-wytworzonego w oparciu o 2 elementy- jest on niezniszczalny.

Wybierz funkcję uchwytu produkt Pivot cechuje poręczny uchwyt o innowacyjnym designie. Uchwyt zwrócony do dołu zaakcentuje elegancję kabiny prysznicowej. Uchwyt zwrócony ku górze jest użyteczny-umożliwi powieszenie np.

ręcznika. Świetne przypasowanie Dzięki zaimplementowaniu profilu poszerzającego PNPS produkty z kolekcji Pivot można zwiększać. Profil poszerzający o szerokości 26 mm pomaga zniwelować nierówności budowlane. Zezwala na powiększanie kabiny prysznicowej lub drzwi za każdym razem o 2 cm-na każdej stronie max.4 cm.

Uniwersalna kabina prysznicowa półokrągła trzyelementowa PSKK3-80 Satyna+Transparent Grubość szkła: 6 mm Uwaga! Kabinę można zamontować jako wersję prawą albo lewą. Rysunek technologiczny ukazuje wersję LEWĄ.

Kolor szkła kolor profili