Ravak Pivot 100 x 100 (376AAU00Z1) promocja 2019

Cena1669.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie inVerno Centrum Łazienek

Parametry

Producent:Ravak
Kategoria:Kabiny prysznicowe
Kod producenta 376AAU00Z1
Kształt półokrągła
Materiał szkło hartowane
Wysokość 190 cm
Wymiary 100 x 100 cm

Opis

linia PIVOT Lekki i innowacyjny design Czyste szkło o grubości 6mm i profil o niewielkiej wysokości to cechy linii Pivot. Design produktu perfekcyjnie współgra z nowoczesnym wnętrzem łazienki. Niezniszczalny,obrotowy mechanizm otwierania Trzpień zawiasu wytwarzany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i osadzony we wkładce z tworzywa nienaturalnego, w której się obraca.

Dzięki wytrzymałości materiału i właściwościom ślizgowym mechanizmu-stworzonego w oparciu o 2 części- jest on niezniszczalny. Wybierz funkcję uchwytu towar Pivot cechuje funkcjonalny uchwyt o postępowym designie.

Uchwyt zwrócony do dołu wyróżni elegancję kabiny prysznicowej. Uchwyt zwrócony ku górze jest użyteczny-umożliwi powieszenie np. Ręcznika. Genialne dostosowanie Dzięki zaimplementowaniu profilu poszerzającego PNPS produkty z linii Pivot można powiększać.

Profil poszerzający o szerokości 26 mm pomaga zniwelować nierówności budowlane. Pozwala na rozszerzanie kabiny prysznicowej albo drzwi zawsze o 2 cm-na każdej stronie max.4 cm. Uniwersalna kabina prysznicowa półokrągła trzyelementowa PSKK3-100 Satyna+Transparent Grubość szkła: 6 mm Uwaga!

Kabinę można zamontować jako wersję prawą lub lewą. Rysunek techniczny przedstawia wersję LEWĄ. Odcień szkła odcień profili