UGREEN AV125 Kabel jack 3.5mm 1m (szary), 024237 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem UGREEN AV125 Kabel jack 3.5mm 1m (szary), 024237 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
UGREEN AV125 kabel AUX 1m (szary)
29.99
OleOle!
UGREEN AV125 kabel AUX 1m (szary)
39.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 1 m
Rodzaj jack

Opis

UGREEN AV125 - kabel audio na każdą okazję

Wyjątkowo kompatybilny kabel audio UGREEN AV125 3,5 mm pozwoli Ci cieszyć się muzyką niemal wszędzie, gdzie chcesz. Dzięki wykonaniu z wysokiej klasy tworzyw zaskakuje nie tylko nadzwyczajną jakością dźwięku, lecz też ogromną wytrzymałością. Nylonowa, pleciona warstwa broni jego pokryty srebrem kabel.


Zachwyć się wspaniałym brzmieniem

przewód został wyekwipowany w posrebrzany rdzeń, który rewelacyjnie przewodzi dźwięk. To powoduje,produkt dostarcza niezapomnianych muzycznych wrażeń. Wysokie i niskie tony jeszcze nigdy nie brzmiały tak prawidłowo - UGREEN AV125 oferuje przezroczyście czyste, naturalne audio.


Kompatybilny z Twoimi urządzeniami

Dzięki uniwersalnym złączom 3,5 mm przewód jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. Bezproblemowo podłączysz go do smartfona, tabletu czy notebooka. Wykorzystaj te możliwości,wygodnie słuchać muzyki w samochodzie lub scalić telefon z głośnikiem i cieszyć się fantastycznym brzmieniem swoich ulubionych utworów.


Przemyślana konstrukcja

Pozłacane złącza, a także posrebrzany rdzeń odpowiadają za bezzwłoczną, a zarazem zrównoważoną transmisję sygnału. Delikatne elementy towaru również specjalną, podwójną ochronę. Co więcej, pleciona powłoka kabla zapewnia mu niezwykłą oporność na uszkodzenia.


Niebywały komfort stosowania

tworząc artykuł, zadbano o to, aby był jak najistotniej komfortowy w używaniu. Skręcona struktura usprawnia jego przechowywanie - dzięki niej kabel się nie plącze i zajmuje mniej miejsca. Z kolei przemyślany design złącza sprawia, że kiedy umieszczasz je w gnieździe telefonu, nie musisz nawet zdejmować etui. UGREEN AV125 to nie tylko funkcjonalność, lecz też wyjątkowa swoboda!

Specyfikacja