UGREEN AV127 Kabel jack 3.5 mm do TRS - 5m (szary) (6957303816309) promocja 2022

Cena44.75
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 5 m
Rodzaj jack

Opis

przewód audio UGREEN AV127 - niespotykana muzyczna uczta

kabel audio 3,5 mm do 6,35 mm UGREEN AV127 został wyposażony w pozłacane złącza, uzupełniające cynkowe osłony oraz plecioną powłokę. Dzięki temu nie tylko oferuje nieprzeciętną jakość dźwięku, lecz też podkreśla się wytrzymałością i niepodatnością na uszkodzenia. Towar jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, możesz więc użyć go do rozmaitych zastosowań.


Odkryj atuty posrebrzanego przewodnika

Ten profesjonalny przewód audio zapewni Ci prawdziwą muzyczną ucztę. Posrebrzany przewodnik gwarantuje jednostajną i szybką transmisję sygnału audio. Sprawia też, iż możesz radować się świetnej jakości dźwiękiem. Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak dobrze!


perfekcyjnej jakości złącza

Pozłacane złącza też odpowiadają za dostarczanie Ci znakomitego dźwięku. Za ich sprawą możesz na nowo zachwycić się piosenkami, które kochasz. Momentalny przesył sygnału i krystalicznie czyste brzmienie są w zasięgu ręki!


Kompatybilność, która umożliwia niemało

artykuł jest kompatybilny z szeregiem sprzętów. Złącze 3,5 mm nadaje się pomiędzy innymi do tabletów, telefonów czy laptopów, a 6,5 mm do gitar elektrycznych, mikserów audio, głośników i mikrofonów. Podłącz swój sprzęt grający lub instrument do wzmacniacza,cieszyć się głośnym, doskonałej jakości dźwiękiem.


bezawaryjny i wytrzymały

przewód jest wytrzymały, a zarazem rozciągliwy. Możesz więc bez obaw korzystać z niego skrupulatnie tak, jak chcesz. Dzięki plecionej powłoce jest niepodatny na zginanie, uszkodzenia czy zużycie. Nie tak prosto też go przetrzeć albo zadrapać. Wszystko to powoduje, iż będzie Ci świetnie służył przez długi czas.

Specyfikacja