UGREEN AV130 Kabel XLR żeński do XLR męski - 10m (czarny), 024263 promocja 2022

Cena64.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 1 m

Opis


Przedłużacz do mikrofonu UGREEN AV130 - swoboda i bezusterkowość

Ciesz się nieprzeciętnym dźwiękiem dzięki przedłużaczowi do mikrofonu UGREEN AV130. Towar jest elastyczny i wytrzymały, zapewni Ci więc wyjątkową swobodę niemal w każdej sytuacji. Kompatybilny z wieloma urządzeniami i oferujący audio bliskie Hi-Fi - zaskoczy Cię tysiącem możliwości.
Nagraj fantastyczne materiały audio

Za ulepszoną jakość audio odpowiada wysokiej klasy miedziany przewodnik. Przedłużacz oferuje także redukcję hałasu, dzięki której Twój mikrofon może jeszcze lepiej zbierać dźwięk. Wszystko to powoduje, że nagrasz oszałamiające materiały bez najmniejszego choćby problemu.
dużo możliwości wykorzystania

Szeroka kompatybilność towaru powoduje, iż sprawdza się on w wielu wykorzystaniach. Z jego pomocą możesz na przykład podłączyć mikrofon do karty dźwiękowej i nagrać swoją piosenkę. Masz na dodatek możliwość połączenia konsoli ze wzmacniaczem,radować się niezwykłymi efektami audio. Przedłużacz jestpomiędzy innymi kompatybilny z kamerami i głośnikami.
rewelacyjnej jakości złącza

Złącza XLR zostały tworzone z ogromną trosceą o detale. Po podłączeniu do wybranych sprzętów nie luzują się ani nie wypadają. Gwarantują więc wymarzoną stabilność i bezawaryjność.
skrajna trwałość

Imponująco długą żywotność produktu gwarantuje wytrzymały kabel. Jego warstwa została tworzona z przychylnego dla środowiska tworzywa PVC. Dzięki czemu jest on niesamowicie sprężysty, a zarazem wytrzymały na uszkodzenia, co sprawia, że możesz luźno z niego korzystać niemal w każdej sytuacji.