Ugreen av130 kabel xlr żeński do xlr męski - 2m (czarny) (6957303827107) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ugreen av130 kabel xlr żeński do xlr męski - 2m (czarny) (6957303827107) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
UGREEN AV130 kabel XLR, przedłużacz do mikrofonu 2m
34.99
RTV EURO AGD
UGREEN AV130 kabel XLR, przedłużacz do mikrofonu 2m
34.99
OleOle!

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 2 m

Opis

Przedłużacz do mikrofonu UGREEN AV130 - swoboda i niezawodność

Ciesz się znakomitym dźwiękiem dzięki przedłużaczowi do mikrofonu UGREEN AV130. Towar jest elastyczny i wytrzymały, zapewni Ci więc wyjątkową swobodę niemal w każdej sytuacji. Kompatybilny z wieloma urządzeniami i proponujący audio bliskie Hi-Fi - zaskoczy Cię tysiącem możliwości.
Nagraj fantastyczne materiały audio

Za ulepszoną jakość audio odpowiada wysokiej klasy miedziany przewodnik. Przedłużacz proponuje również redukcję hałasu, dzięki której Twój mikrofon może jeszcze lepiej zbierać dźwięk. Wszystko to sprawia, iż nagrasz olśniewające materiały bez najmniejszego choćby problemu.
sporo możliwości wykorzystania

Szeroka kompatybilność produktu sprawia, iż sprawdza się on w wielu wykorzystaniach. Z jego pomocą możesz na przykład podłączyć mikrofon do karty dźwiękowej i nagrać swoją piosenkę. Masz także możliwość połączenia konsoli ze wzmacniaczem,radować się niezwykłymi efektami audio. Przedłużacz jestmiędzy innymi kompatybilny z kamerami i głośnikami.
idealnej jakości złącza

Złącza XLR zostały wykonane z ogromną trosceą o szczegóły. Po podłączeniu do wybranych sprzętów nie luzują się ani nie wypadają. Zapewniają więc wymarzoną stabilność i bezusterkowość.
arcytrudna trwałość

Imponująco długą żywotność artykułu gwarantuje wytrzymały przewód. Jego powłoka została stworzona z przychylnego dla środowiska tworzywa PVC. Dzięki czemu jest on niesamowicie rozciągliwy, a zarazem wytrzymały na uszkodzenia, co sprawia, iż możesz luźno z niego korzystać niemal w każdej sytuacji.