Ugreen av130 kabel xlr żeński do xlr męski - 3m (czarny) (6957303827114) promocja 2022

Cena28.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 3 m

Opis

UGREEN przewód XLR damski do XLR męski - 3m (czarny) 20711 - pasuje do wszelkich mikrofonów, wzmacniaczy, interfejsów ze złącze XLR 3 pin, - długość 3m, - wtyki wyprodukowane z metalu - konkretne i wytrzymałe, - gruby kabel w wytrzymałej powłoce PCV - rdzeń z miedzi beztlenowej, Ciesz się rewelacyjnym dźwiękiem dzięki przedłużaczowi do mikrofonu UGREEN AV130.

artykuł jest sprężysty i wytrzymały, zapewni Ci więc unikatową swobodę niemal w każdej sytuacji. Kompatybilny z wieloma urządzeniami i proponujący audio bliskie Hi-Fi - zaskoczy Cię tysiącem możliwości.

Za udoskonaloną jakość audio odpowiada wysokiej klasy miedziany przewodnik. Przedłużacz oferuje również redukcję hałasu, dzięki której Twój mikrofon może jeszcze lepiej zbierać dźwięk. Wszystko to sprawia, iż nagrasz oszałamiające materiały bez najmniejszego nawet problemu.

obfita kompatybilność towaru powoduje, że sprawdza się on w wielu zastosowaniach. Z jego pomocą możesz na przykład podłączyć mikrofon do karty dźwiękowej i nagrać swoją piosenkę. Masz jeszcze możliwość połączenia konsoli ze wzmacniaczem,cieszyć się niezwykłymi efektami audio.

Przedłużacz jestpomiędzy innymi kompatybilny z kamerami i głośnikami. Złącza XLR zostały produkowane z ogromną dbałością o detale. Po podłączeniu do wybranych maszyn nie luzują się ani nie wypadają. Gwarantują więc wymarzoną stabilność i bezawaryjność.

Imponująco długą żywotność artykułu zapewnia wytrzymały przewód. Jego warstwa została tworzona z przyjaznego dla środowiska tworzywa PVC. Dzięki temu jest on niesamowicie elastyczny, a zarazem niepodatny na uszkodzenia, co powoduje, iż możesz swobodnie z niego korzystać niemal w każdej sytuacji.