UGREEN AV130 Kabel XLR żeński do XLR męski - 8m (czarny) (6957303827138) promocja 2022

Cena62.84
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 8 m

Opis

Przedłużacz do mikrofonu UGREEN AV130 - swoboda i bezusterkowość

Ciesz się wspaniałym dźwiękiem dzięki przedłużaczowi do mikrofonu UGREEN AV130. Artykuł jest rozciągliwy i wytrzymały, zapewni Ci więc unikatową swobodę niemal w każdej sytuacji. Kompatybilny z wieloma urządzeniami i proponujący audio bliskie Hi-Fi - zaskoczy Cię tysiącem możliwości.
Nagraj fantastyczne materiały audio

Za udoskonaloną jakość audio odpowiada wysokiej klasy miedziany przewodnik. Przedłużacz proponuje również redukcję hałasu, dzięki której Twój mikrofon może jeszcze lepiej zbierać dźwięk. Wszystko to sprawia, iż nagrasz zachwycające materiały bez najmniejszego nawet problemu.
dużo możliwości użycia

Szeroka kompatybilność artykułu powoduje, że sprawdza się on w wielu zastosowaniach. Z jego pomocą możesz na przykład podłączyć mikrofon do karty dźwiękowej i nagrać swoją piosenkę. Masz również możliwość połączenia konsoli ze wzmacniaczem,radować się niezwykłymi efektami audio. Przedłużacz jestmiędzy innymi kompatybilny z kamerami i głośnikami.
perfekcyjnej jakości złącza

Złącza XLR zostały wytworzone z ogromną trosceą o szczegóły. Po podłączeniu do wybranych sprzętów nie luzują się ani nie wypadają. Gwarantują więc wymarzoną stabilność i bezawaryjność.
arcytrudna solidność

Imponująco długą żywotność towaru zapewnia wytrzymały przewód. Jego warstwa została wytworzona z przychylnego dla środowiska tworzywa PVC. Dzięki czemu jest on niesamowicie elastyczny, a zarazem wytrzymały na uszkodzenia, co sprawia, że możesz swobodnie z niego korzystać niemal w każdej sytuacji.