Ugreen płaski kabel przewód audio aux 3,5 mm mini jack 1m srebrny (10597) - 1 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Ugreen płaski kabel przewód audio aux 3,5 mm mini jack 1m srebrny (10597) - 1 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
UGREEN AV119 / 10597 kabel kątowy jack 3,5 mm 1m
14.99
OleOle!
UGREEN AV119 / 10597 kabel kątowy jack 3,5 mm 1m
19.99
RTV EURO AGD
Kabel Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm UGREEN 1m
19.99
Media Expert

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable audio
Długość 1 m
Rodzaj jack

Opis

 Ugreen płaski kabel kabel audio AUX 3,5 mm mini jack 2m srebrny (10597) Płaski przewód audio AUX od marki Ugreen zakończony z jednej strony kątową wtyczką 1m przewód firmy Ugreen to mocno wytworzony przekaźnik sygnału dźwiękowego, który zostanie doceniony poprzez każdego pasjonata muzyki.

Wysokiej jakości miedź, z której jest wytwarzany rdzeń przewodu i pozłacane wtyki sprawdzą się świetnie w każdej instalacji audio. Jedna z wtyczek, która jest ułożona pod kątem 90 stopni zagwarantuje stosowne i wygodne ustawienie przewodu.

dużo zastosowań przy pomocy kabla AUX bezproblemowo podłączysz różne urządzenia audio do głośników lub innego odbiornika, który jest wyekwipowany w złącze 3,5 mm mini jack. Fantastyczna jakość dźwięku zaimplementowana miedź emaliowana zagwarantuje nieprzeciętny dźwięk, a pozłacane wtyczki uniemożliwiają zniekształcaniu sygnału.

Wytrzymały i bez plątania Płaska budowa przewodu przeciwdziała jego plątaniu się, a osłona z TPE nadaje mu niepodatność na drobne uszkodzenia mechaniczne i przetarcia. Firma Ugreen Długość przewodu (m): 1 Funkcje przewodu: Dźwięk Kod producenta: 10597 odcień wiodący:srebrny typ opakowania: Folia wariant złącza: 3,5 mm mini jack (męski) Funkcjonalność i uniwersalność przewód/kabel audio producenta UGREEN to doskonała budowa o wysokiej jakości.

wyprodukowany z ocynkowanej miedzi i pokrytego 24 karatowym złotem gwarantuje idealny dźwięk. Dzięki niemu zespoimy ze sobą urządzenia audio w dowolnej konfiguracji. Wykonanie i bezpieczeństwo Ulubioną muzykę będziemy mogli odtworzyć ze smartfona, laptopa, tabletu lub innego źródła na dowolnym urządzeniu emitującym dźwięk.

Podłącz się do głośnika, wzmacniacza czy telewizora i wsłuchaj się w czysty dźwięk, który gwarantują pokryte złotem wtyczki....