Kabel przewód usb 3.1 - typ c m-m 0,25m marki Unitek promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kabel przewód usb 3.1 - typ c m-m 0,25m marki Unitek oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek Y-C490BK USB-A do USB-C 0,25m Czarny
19.90
OleOle!
Unitek Y-C490BK USB-A do USB-C 0,25m Czarny
19.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C
Długość 0.25 m

Opis

[html]przewód Unitek to perfekcyjne rozwiązanie dla Ciebie. Unitek to jeden z liderów na rynku akcesoriów do sprzętu wielofunkcyjnego. Firma słynie z troskliwego podejścia do środowiska i ciągłych innowacji w tworzeniu.

Wysokiej jakości materiał, z którego wytworzony jest przewód, jego wytrzymałość, wielofunkcyjność, komfortowa długość i prędkość transmisji sprawią, że będziesz zadowolony z pracy.szybkie ładowanie przewód przepuszcza maksymalny prąd 2 A, dzięki czemu rewelacyjnie nadaje się do ładowarek z technologią QuickCharge 2.0.

Transfer informacji zgodny ze specyfikacją USB 3.1 Gen1 - z szybkością 5 Gbit/s. Uniwersalne wykorzystanie przewód jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami i urządzeniami z portem USB-C. Wspaniale pasuje do przesyłania informacji pomiędzy komputerem a aparatem, pamięcią albo tabletem.

kabel współpracuje z systemami operacyjnymi Windows, Mac OS, Linux i Android. Najważniejsze atrybuty: kabel USB-C na USB-A z funkcją synchronizacji i ładowania Długość 0,25m Kompatybilny z systemami...