Unitek Kabel usb am 2.0 - micro 3m czarny (4894160026163) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Unitek Kabel usb am 2.0 - micro 3m czarny (4894160026163) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek Y-C435GBK Czarny
14.99
OleOle!
Unitek Y-C435GBK Czarny
14.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:UNITEK
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj micro USB

Opis

[html]Minimalizm i niezawodność kabel USB - microUSB, służący do ładowania i synchronizacji telefonów. Kabel jest kompatybilny z USB 2.0. Dzięki zaimplementowaniu czystej miedzi i podwójnemu ekranowaniu zagwarantuje stabilny i szybki transfer informacji w trakcie przesyłania plików.

wykonany z duszą przewód jest potężny, a równocześnie elastyczny - podłączone urządzenia można prosto ustawić w dowolnej konfiguracji. Wtyczki są wytwarzane z miękkiego plastiku i są obudowane, co oznacza, że ​​nie pękają ani nie strzępią się u podstawy.

Złącze microUSB jest śladowe i nie przeszkadza w podłączeniu kabla do telefonu w etui. Nieprzeciętny do prędkiego ładowaniaKabel przepuszcza prąd do 2,4A, czyli jest przypasowany do prędkiego ładowania. Dobra ładowarka albo power bank nie pomogą, jeśli kiepskiej jakości przewód jest ograniczeniem, więc kabel Unitek jest najlepszym wyborem.

Najważniejsze parametry: wyprodukowany z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem Kompatybilny z USB 2.0 Obsługa szybkiego ładowania [/html]