Unitek Kabel usb - micro usb/usb typ-c/lightning 1.2 m (4894160036124) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Unitek Kabel usb - micro usb/usb typ-c/lightning 1.2 m (4894160036124) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 16.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-56%
Unitek 3w1 USB do USB typ C microUSB Lightning 1,2m Czerwony
16.99
OleOle!
-56%
Unitek 3w1 USB do USB typ C microUSB Lightning 1,2m Czerwony
16.99
RTV EURO AGD
Unitek Kabel ładujący 3-in-1 USB - USB-C/microUSB/Lightning, 1,2m; C4049RD
39.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:UNITEK
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj lightning
Długość 1.2 m

Opis

 Ładowanie nawet 3 telefonów równocześnie kabel C4049RD firmy Unitek umożliwia ładowanie trzech urządzeń w tym samym czasie. Możesz do niego podłączyć każdy dostępny na rynku telefon, gdyż posiada 3 różne złącza: USB-C, Micro-USB, i Lightning.

świetny kabel do ładowania w samochodzie - wystarczy jeden przewód dla trzech pasażerów. Szybkie ładowanie przewód USB Unitek obsługuje funkcję szybkiego ładowania, mogąc przesyłać prąd o maksymalnym natężeniu nawet 3A.

Co ważne, można za jego pomocą ładować nawet trzy urządzenia równocześnie. Zaimplementowany chip dba o zapewnienie stosownego i bezpiecznego poziomu mocy dla każdego z ładowanych maszyn. Znakomity równocześnie dla domu, jak i biznesu Poza wygodą używania w domu, kabel jest też świetny dla biznesów takich jak hotele czy taksówki, gdzie pojawia się wielu klientów, którzy mogą potrzebować ładowarki.

Możliwość podładowania akumulatorów to śladowy gest, a pozostaje w pamięci na długo. Wtyczki kabla można oznakować logiem i rozdać klientom jako przydatny gadżet reklamowy. Design Premium Do wykonania przewodu użyto najkorzystniejszych materiałów.

Rdzeń kabla jest stworzony w 100% z miedzi, dzięki temu osiągalne jest prędkie ładowanie bez strat w energii. Czerwony, nylonowy oplot zapobiega plątaniu się przewodu i wydłuża jego żywotność. Użytkownicy ceniący solidność docenią aluminiowe wtyki oraz specjalne nasady końcówek zapobiegające przecieraniu się przewodu.

Specyfikacja: Złącza: USB rodzaju-C, Micro USB, Lightning Długość 1,2m Maksymalna moc ładowania 3A dla jednego portu Nylonowy czerwony oplot Możliwość ładowania trzech sprzętów równocześnie Rdzeń kabla produkowany w 100% z miedzi...