Kabel USB - MicroUSB AUKEY 1 m promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kabel USB - MicroUSB AUKEY 1 m oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Aukey CB-MD1 microUSB - USB A 12 W 1m (czarny)
18.99
RTV EURO AGD
Aukey CB-MD1 microUSB - USB A 12 W 1m (czarny)
18.99
OleOle!

Parametry

Producent:AUKEY
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj micro USB
Długość 1 m

Opis

Aukey CB-MD1 - najwyższa jakość i długa żywotność

Ten ultraszybki przewód Aukey micro USB <-> USB A 2.0 nie ustępuje jakością pozostałym modelom kabli tej marki – jest wytrzymały, spełnia wymogi Quick Charge 3.0/2.0 /1.0 i AiPower oraz zagwarantuje wielowarstwowe ekranowanie. Mamy tu na dodatek transfer informacji do 480 Mbps i żywotność wynoszącą ponad cztery tysiące cykli. Nie są to jednak wszystkie mocne strony tego modelu - czytaj dalej i dowiedz się o pozostałych.

Pozłacane złącza i neutralna kolorystyka

Czarny przewód Aukey CB-MD1 ma długość 1 metr i pozłacane złącza micro USB oraz USB A 2.0, co nad wyraz wyróżnia go na tle konkurencji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zachodzi tu proces utleniania ani reakcje z pozostałymi związkami. W efekcie udaje się uzyskać istotnie efektywniejszy przepływ prądu. Warto również dodać, iż dzięki czarnej kolorystyce kabel ten wyśmienicie zintegruje się do innych maszyn i zawsze będzie się perfekcyjnie prezentował.

nadzwyczajne atrybuty

Zależy Ci na naprawdę szybkim ładowaniu i synchronizacji danych? Co powiesz na takie właściwości: 480 Mbp /5A? Brzmi nieźle, prawda? I nie są to czcze przechwałki producenta. Przewód CB-MD1 od Aukey zgodny jest ze standardem Quick Charge 3.0, ten zaś daje możliwość rozszerzenia szybkości ładowania podłączonych urządzeń nawet czterokrotnie! Co więcej, przewód ten ma wielowarstwowe ekranowanie, dzięki któremu zachowane zostają najwyższe parametry transmisji.

Długa żywotność i wyjątkowa wytrzymałość

Wytrzymała powłoka kewlarowa i najwyższej jakości materiały użyte w procesie produkcji powodują,kabel Aukey CB-MD1 to model niesamowicie wytrzymały i taki, który będzie Ci służył przez mnóstwo kolejnych lat. Jak już wspomnieliśmy na początku, mamy tu do czynienia z żywotnością na poziomie ponad czterech tysiące cykli.

informacje technologiczne Aukey CB-MD1
  • Długość 1 m
  • rodzaj złącza USB => USB Micro