UNITEK KABEL THUNDERBOLT 4 USB-C 8K PD 100W 40Gbps promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem UNITEK KABEL THUNDERBOLT 4 USB-C 8K PD 100W 40Gbps oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek C14100BK / USB-C do USB-C PD 100W 0,8m Czarny
99.99
OleOle!
Unitek C14100BK / USB-C do USB-C PD 100W 0,8m Czarny
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C

Opis

[html]Uniteka USB Type-C Type-C - kabel do przesyłania informacji, synchronizacji i ładowania urządzeń ze złączem USB Type-C, takich jak tablety, telefony i ultrabooki, w połączeniu z hostem zaopatrzonym w złącze USB Type-C, tj..

komputer, ładowarka itp. Wyprodukowane z najkorzystniejszych tworzyw, jakość gwarantuje firma Unitek. Fachowe wykonanie, najlepsze materiały: 100% drut miedziany cienki kabel i cienkie złącza budowa gwarantująca odpowiednią izolację: warstwa premium PVC, bezpieczna każdy przewód transmisyjny jest foliowany, żeby zapewnić stabilność połączenia i brak zakłóceń każda partia jest badana: pod kątem udarności, wytrzymałości łączników, plastyczności, wytrzymałości na korozję symetryczne wtyczki USB rodzaju C, co oznacza, iż ​​jeśli się do nich dostaniesz, podłączysz je [/html]