Unitek USB-C Power Delivery 100W 0,5m (szary) (4894160050618) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Unitek USB-C Power Delivery 100W 0,5m (szary) (4894160050618) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek USB-C Power Delivery 100W 0,5m Szary
24.99
RTV EURO AGD
Unitek USB-C Power Delivery 100W 0,5m Szary
24.99
OleOle!

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C
Długość 0.5 m

Opis

przewód kątowy 90° Unitek, PD / QC 3.0, 100W 0,5 m USB-C do USB-C Zero plątanin, zero problemów! przewód w oplocie nylonowym firmy Unitek zezwala na prędkie ładowanie wszystkich maszyn ze złączem USB-C oraz przesyłanie danych na poziomie do 480Mb/s.

Dzięki konstrukcji eliminuje frustrujące zaczepianie się o inne urządzenia. Nie ma już problemu z przypadkowym zahaczeniem o myszkę po podłączeniu do laptopa czy niepotrzebnymi plątaninami podczas zwijania.

Uwaga! przewód jest kompatybilny z Android Auto! Długość kabla: 0,5 m odcień producenta: Grey (czarny z szarymi końcówkami) Przedmiotem sprzedaży jest sam kabel, pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą jedynie przedstawieniu jego funkcjonalności.

100W mocy z Unitek! Zgodny ze standardem Quick Charge i Power Delivery 3.0 obsługuje ładowanie z mocą do 100W. W końcówkach przewodu zastosowano chipy E-marker pełniące kluczową rolę w obszarze technologii Power Delivery.

Dzięki technice Power Delivery możesz radować się szybkim i produktywnym ładowaniem swoich maszyn, wykorzystując do tego celu jedynie gniazdo USB-C 480Mb/s transferu informacji! kabel nie tylko ułatwi ładowanie Twoich sprzętów, ale także umożliwi szybką synchronizację informacji przy szybkości transferu sięgającej 480Mb/s.

Wykorzystaj go do przenoszenia fotografii i filmów z telefonu czy tabletu, tworząc kopie zapasowe swych najważniejszych wspomnień. Gotów na wszystko! przewód z jedną wygiętą wtyczką "L" został zaprojektowany z myślą o intensywnym wykorzystywaniu.

Cała budowa kabla została usztywniona, dzięki temu przewody są dzisiaj bardziej oporne na wszelkiego typu uszkodzenia. To nie tylko zabezpiecza przed przypadkowymi złamaniami, lecz także sprawia,perfekcyjnie sprawdza się choćby w najtrudniejszych warunkach.

Android Auto przy pomocy kabla możesz dzisiaj bez problemu przesyłać obrazy z telefonu na ekran komputera pokładowego w swoim samochodzie. Ta funkcja jest dostępna dzięki zgodności z aplikacją Android Auto, która otwiera przed Tobą szereg możliwości.