Unitek usb-c power delivery 100w 1m (szary) (4894160050625) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Unitek usb-c power delivery 100w 1m (szary) (4894160050625) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek USB-C Power Delivery 100W 1m Szary
29.99
RTV EURO AGD
Unitek USB-C Power Delivery 100W 1m Szary
29.99
OleOle!

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C
Długość 1 m

Opis

kabel kątowy 90° Unitek, PD / QC 3.0, 100W, 1m USB-C do USB-C Zero plątanin, zero problemów! przewód w oplocie nylonowym producenta Unitek pozwala na szybkie ładowanie wszystkich sprzętów ze złączem USB-C i przesyłanie informacji na poziomie do 480Mb/s.

Dzięki konstrukcji usuwa frustrujące zaczepianie się o inne urządzenia. Nie ma już problemu z przypadkowym zahaczeniem o myszkę po podłączeniu do notebooka czy niepotrzebnymi plątaninami w trakcie zwijania.

Uwaga! przewód jest kompatybilny z Android Auto! Długość kabla: 1m kolor producenta: Grey (czarny z szarymi końcówkami) Przedmiotem sprzedaży jest sam kabel, pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą jedynie przedstawieniu jego funkcjonalności.

100W mocy z Unitek! Zgodny ze standardem Quick Charge i Power Delivery 3.0 obsługuje ładowanie z mocą do 100W. W końcówkach przewodu zastosowano chipy E-marker pełniące kluczową rolę w obszarze technice Power Delivery.

Dzięki technice Power Delivery możesz cieszyć się prędkim i sprawnym ładowaniem swych maszyn, wykorzystując do tego celu jedynie gniazdo USB-C 480Mb/s transferu informacji! kabel nie tylko ułatwi ładowanie Twoich sprzętów, lecz także umożliwi szybką synchronizację informacji przy prędkości transferu sięgającej 480Mb/s.

Wykorzystaj go do przenoszenia zdjęć i filmów z telefonu czy tabletu, wytwarzając kopie zapasowe swych najważniejszych wspomnień. Gotów na wszystko! przewód z jedną wygiętą wtyczką "L" został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu.

Cała konstrukcja kabla została umocniona, dzięki temu przewody są dzisiaj bardziej niepodatne na wszystkiego rodzaju uszkodzenia. To nie tylko zabezpiecza przed przypadkowymi złamaniami, ale także sprawia,doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Android Auto za pomocą kabla możesz dzisiaj bezproblemowo przesyłać obrazy z telefonu na wyświetlacz komputera pokładowego w swoim samochodzie. Ta funkcja jest przystępna dzięki zgodności z aplikacją Android Auto, która otwiera przed Tobą szereg możliwości.