Unitek usb-c power delivery 100w 2m (szary) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Unitek usb-c power delivery 100w 2m (szary) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek USB-C Power Delivery 100W 2m Szary
34.99
OleOle!
Unitek USB-C Power Delivery 100W 2m Szary
34.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C
Długość 2 m

Opis

kabel kątowy 90° Unitek, PD / QC 3.0, 100W, 2m USB-C do USB-C Zero plątanin, zero problemów! przewód w oplocie nylonowym firmy Unitek pozwala na szybkie ładowanie wszelkich urządzeń ze złączem USB-C i przesyłanie informacji na poziomie do 480Mb/s.

Dzięki konstrukcji likwiduje frustrujące zaczepianie się o inne urządzenia. Nie ma już problemu z przypadkowym zahaczeniem o myszkę po podłączeniu do laptopa czy niepotrzebnymi plątaninami w trakcie zwijania.

Uwaga! kabel jest kompatybilny z Android Auto! Długość kabla: 2m odcień producenta: Grey (czarny z szarymi końcówkami) Przedmiotem sprzedaży jest sam przewód, pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą jedynie przedstawieniu jego funkcjonalności.

100W mocy z Unitek! Zgodny ze standardem Quick Charge i Power Delivery 3.0 obsługuje ładowanie z mocą do 100W. W końcówkach przewodu zaimplementowano chipy E-marker pełniące kluczową rolę w obszarze technologii Power Delivery.

Dzięki technice Power Delivery możesz radować się prędkim i sprawnym ładowaniem swych maszyn, wykorzystując do tego celu jedynie gniazdo USB-C 480Mb/s transferu danych! przewód nie tylko ułatwi ładowanie Twoich sprzętów, lecz także umożliwi szybką synchronizację informacji przy szybkości transferu sięgającej 480Mb/s.

Wykorzystaj go do przenoszenia zdjęć i filmów z telefonu czy tabletu, stwarzając kopie zapasowe swych najważniejszych wspomnień. Gotów na wszystko! przewód z jedną wygiętą wtyczką "L" został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu.

Cała konstrukcja kabla została usztywniona, dzięki temu przewody są dzisiaj bardziej oporne na wszystkiego typu uszkodzenia. To nie tylko zabezpiecza przed przypadkowymi złamaniami, ale także sprawia,nieprzeciętnie sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Android Auto za pomocą kabla możesz teraz bez problemu przesyłać obrazy z telefonu na ekran komputera pokładowego w swym samochodzie. Ta funkcja jest dostępna dzięki zgodności z aplikacją Android Auto, która otwiera przed Tobą szereg możliwości.