Unitek usb-c power delivery 100w 3m (szary) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Unitek usb-c power delivery 100w 3m (szary) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek USB-C Power Delivery 100W 3m Szary
44.99
RTV EURO AGD
Unitek USB-C Power Delivery 100W 3m Szary
44.99
OleOle!

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C
Długość 3 m

Opis

kabel kątowy 90° Unitek, PD / QC 3.0, 100W, 3m USB-C do USB-C Zero plątanin, zero problemów! przewód w oplocie nylonowym marki Unitek umożliwia szybkie ładowanie wszystkich sprzętów ze złączem USB-C, a także przesyłanie informacji na poziomie do 480Mb/s.

Dzięki konstrukcji likwiduje frustrujące zaczepianie się o inne urządzenia. Nie ma już problemu z przypadkowym zahaczeniem o myszkę po podłączeniu do notebooka czy niepotrzebnymi plątaninami podczas zwijania.

Uwaga! kabel jest kompatybilny z Android Auto! Długość kabla: 3m odcień producenta: Grey (czarny z szarymi końcówkami) Przedmiotem sprzedaży jest sam przewód, pozostałe akcesoria widoczne na zdjęciach służą jedynie przedstawieniu jego funkcjonalności.

100W mocy z Unitek! Zgodny ze standardem Quick Charge i Power Delivery 3.0 obsługuje ładowanie z mocą do 100W. W końcówkach przewodu zastosowano chipy E-marker pełniące kluczową rolę w obszarze technice Power Delivery.

Dzięki technologii Power Delivery możesz radować się szybkim i wydajnym ładowaniem swoich urządzeń, wykorzystując do tego celu jedynie gniazdo USB-C 480Mb/s transferu informacji! kabel nie tylko ułatwi ładowanie Twoich maszyn, lecz także umożliwi szybką synchronizację danych przy prędkości transferu sięgającej 480Mb/s.

Wykorzystaj go do przenoszenia fotografii i filmów z telefonu czy tabletu, stwarzając kopie zapasowe swych najważniejszych wspomnień. Gotów na wszystko! kabel z jedną wygiętą wtyczką "L" został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu.

Cała kompozycja kabla została usztywniona, dzięki czemu przewody są dzisiaj bardziej niepodatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. To nie tylko zabezpiecza przed przypadkowymi złamaniami, lecz także powoduje,genialnie sprawdza się choćby w najtrudniejszych warunkach.

Android Auto przy pomocy kabla możesz dzisiaj bezproblemowo przesyłać obrazy z telefonu na wyświetlacz komputera pokładowego w swym samochodzie. Ta funkcja jest dostępna dzięki zgodności z aplikacją Android Auto, która otwiera przed Tobą szereg możliwości.