Unitek y-c451gbk promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Unitek y-c451gbk oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Unitek Y-C451GBK USB-A 2,0 do USB-C 1m Czarny
14.99
OleOle!
Unitek Y-C451GBK USB-A 2,0 do USB-C 1m Czarny
14.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj micro USB

Opis

[html]Minimalizm i niezawodność kabel USB - microUSB, służący do ładowania i synchronizacji telefonów. Kabel jest kompatybilny z USB 2.0. Dzięki zaimplementowaniu czystej miedzi i podwójnemu ekranowaniu zapewnia stabilny i prędki transfer danych podczas przesyłania plików.

wyprodukowany z duszą przewód jest potężny, a równocześnie elastyczny - podłączone urządzenia można łatwo ustawić w dowolnej konfiguracji. Wtyczki są wyprodukowane z miękkiego plastiku i są obudowane, co oznacza, iż ​​nie pękają ani nie strzępią się u podstawy.

Złącze microUSB jest minimalne i nie przeszkadza w podłączeniu kabla do telefonu w etui. Nieprzeciętny do prędkiego ładowaniaKabel przepuszcza prąd do 2,4A, czyli jest dopasowany do szybkiego ładowania. Dobra ładowarka lub power bank nie pomogą, jeśli kiepskiej jakości kabel jest ograniczeniem, więc przewód Unitek jest najlepszym wyborem.

Najważniejsze cechy: tworzony z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem Kompatybilny z USB 2.0 Obsługa szybkiego ładowania [/html]