Unitek y-c473bk promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Unitek y-c473bk oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Unitek Kabel USB TYP-C DO microUSB 2.0; 1m; Y-C473BK
17.00
Zadowolenie.pl
Unitek Y-C473BK 1m Czarny
19.09
RTV EURO AGD
Unitek Y-C473BK 1m Czarny
19.09
OleOle!

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable do telefonów
Rodzaj USB-C

Opis

 Wielofunkcyjny przewód microUSB – USB typu C o długości 1 metra służy do ładowania i synchronizacji sprzętów przenośnych i peryferyjnych z portem microUSB. Prosty,komfortowy Unitek Y-C473BK to przewód USB typ-C - micro USB, o długości 1 m, służący do ładowania i synchronizacji szeregu urządzeń takich jak latarki, rejestratory obrazu, akumulatory, aparaty, tablety graficzne, smartphone’y, tablety i mnóstwo więcej.

Złącze USB-C jest bezpieczne i wygodne w użyciu – jest symetryczne, czyli nie trzeba uważać którą stroną się je podłącza tak jak to było w poprzednich wersjach USB. Najważniejsze właściwości: przewód długości 1 m do łączenia komputerów/ładowarek z USB-C z urządzeniami peryferyjnymi z microUSB Ładowanie 2,4 A i synchronizacja szybkie ładowanie i zrównoważony transfer przewód przypasowano do szybkiego ładowania prądem o natężeniu 2,4 A.

Dzięki technologii USB 2.0 oraz wykonaniu przewodu z czystej miedzi zapewnia on także zrównoważone i prędkie przesyłanie informacji w trakcie transferu plików lub synchronizacji. Złącze micro USB jest drobne i nie przeszkadza przy podłączaniu przewodu do telefonu w etui.

Specyfikacja technologiczna: typ złącza: Wtyk USB-C wariant złącza: Wtyk microUSB Kolor: czarny Długość przewodu: 1 m Transfer danych: 480 Mbps Interfejs: USB Materiał: PVC standard USB: USB 2.0 użycie: ładowanie, transfer informacji typ żył: miedziane Linia Unitek: basic Jednokierunkowy: nie...