Baseus adapter łącznik złączka HDMI 4K@60 Hz czarny (CAFDQ-0G) (6957303821075) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Kable, przewody i stacje dokujące

Opis

Przedłużacz HDMI Baseus

Baseus to producent producenta najwyższej jakości akcesorium mobilnych, która zdobywa coraz obszerniejszą popularność wśród wymagających użytkowników. Łącznik HDMI tej marki to genialne rozwiązanie, żeby przedłużyć kable bez utraty transmisji! Służy do łączenia dwóch przewodów zakończonych wtyczkami damskimi HDMI. Wykonany został z solidnego materiału ABS ze zastosowaną metalową osłoną uniemożliwiającą zakłóceniom elektromagnetycznym. Prosta kompozycja nie wpływa w żaden sposób na prędkość, na dodatek gwarantując jednostajny sygnał i perfekcyjną jakość obrazu 4K UHD.


Wysoka rozdzielczość

Koniec z oglądaniem filmów na laptopie lub smartfonie. Przy pomocy wejścia HDMI możesz odtwarzać filmy albo fotografie na telewizorze i innym, obszerniejszym ekranie w idealnej jakości 4K. Różnica pomiędzy obrazem ze zwykłego adaptera a tym, który gwarantuje łącznik Baseus jest niesamowita. Widać to między innymi po żywych i ostrych kolorach. Na dodatek, zastosowany chip zezwala na ciągły, jednostajny sygnał zapewniając najlepsze wrażenia. Stworzony został z myślą, aby można było korzystać z niego nawet w odległości 30 metrów.


nowoczesna technika

zastosowany, sprawny chip steruje jednoczesnym przepływem informacji przez obydwa porty. Wewnętrzna bateria ma dużą objętość, a jej poziom jest uzupełniany samoczynnie podczas wykorzystywania. Zagwarantuje wielozadaniowość urządzenia, a także możliwość wykorzystywania dwóch skonsoliduje w tym samym czasie. Najkorzystniejsza technologia zapobiega przerywaniu transmisji i odpowiada za jakość przesyłanego sygnału. Nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników albo programów, wystarczy go po prostu podłączyć. Kompozycja przedłużająca nie wpływa na prędkość, a choćby gwarantuje stabilny sygnał do 30m.


Natychmiastowa synchronizacja

Łącznik Baseus pozwala na skuteczne przesyłanie sygnału video ze złącza USB-C na port HDMI. Obsługuje wszystkie sprzęty wyekwipowane w złącza USB-C i HDMI. Jest kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, m.in. Windows, Mac OS i Linux. Istnieje możliwość połączenia go z takim sprzętem jak projektor, DVD, komputer, IPTV czy Nintendo Switch.


efektywny mimo wymiaru

Adapter został produkowany z bardzo wytrzymałego, żaroodpornego materiału ABS, wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, co przy jego niewielkich rozmiarach jest sporym atutem. Urządzenie cechuje się wygodą w trakcie stosowania i wysoką jakością wykonania jak i samego działania. Dodatkowo jego rozmiar (45 mm) i waga (10.3g) są wręcz idealne,zabrać go ze sobą wszędzie, bez zbędnego zajmowania miejsca. Matowa warstwa uniemożliwia pozostawianiu widocznych odcisków palców, a także jest odporna na zarysowania. Przedłużacz Baseus jest trafny do wielu sytuacji i szerokie wykorzystania.

Specyfikacja