adapter usb typ-c na hdmi/vga, aluminium; y-v100 marki Unitek promocja 2021

Cena91.58
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Unitek
Kategoria:Kable, taśmy i przejściówki

Opis

Unitek Y-V100 adapter wariant-C na HDMI i VGA

Dodatkowy monitor z portu USB-C
Konwerter z USB-C na HDMI i VGA umożliwia podpięcie do komputera dopełniającego monitora z gniazdem HDMI albo VGA. Takie rozwiązanie usprawnia pracę. Dodatkowy monitor będzie mógł pracować w trybie Mirroring lub w trybie Extending. Maksymalna rozdzielczość rozwiązania to 4Kx2K.

Prywatne kino
Podłączając komputer lub tablet do znacznego telewizora za pomocą konwertera Unitek, możemy stworzyć swoje prywatne kino, u nas w domu albo u znajomego, do którego przyszliśmy z wizytą. Konwerter pracuje ze wszystkimi urządzeniami USB-C - należy jednak pamiętać, że urządzenie musi na porcie USB-C posiadać Alternate DisplayPort Mode. Zaczynają się już pojawiać telefony z takim rozwiązaniem - pierwszym jest Huawei Mate 10.

Asystent biznesu

Konwerter przyda się dodatkowo wszystkim tym, którzy na co dzień prezentują swoje rozwiązania, uczestniczą w konferencjach albo innych spotkaniach biznesowych. Mając konwerter Y-V100 producenta Unitek zawsze będą w stanie podpiąć się do projektora w salce konferencyjnej, bez względu na wejście video, które on posiada. Za pomocą konwertera będziemy choćby w stanie wyświetlać obraz na obu wyjściach symultanicznie - w tym jednak wypadku tylko w trybie Mirroring.

Wykonanie Premium

Unitek Y-V100 został wytworzony z aluminium co wpływa na jego estetykę i odporność. Zaimplementowano w nim chipset Premium i najlepsze materiały zapewniające wysoką jakość przesyłanego obrazu.EAN: 4894160034519
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: Y-V100
Długość przewodu: 15 cm
rodzaj: Adapter
zastosowanie: video
Złącza #1: USB wariant C Męska
Złącza #2: HDMI wariant A damska
standard: HDMI Ultra HD 4K
Kolor: metaliczny
Materiał: Aluminium
Pozostałe atrybuty: Plug & Play