Baseus Enjoyment kabel 4K HDMI - HDMI 5m szary (CAKSX-E0G) - 500 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Baseus Enjoyment kabel 4K HDMI - HDMI 5m szary (CAKSX-E0G) - 500 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Baseus Enjoyment kabel 4K HDMI - HDMI 5m szary (CAKSX-E0G)
59.00
HURTEL
Baseus Enjoyment Series | Kabel przewód HDMI - HDMI 4K60Hz FULL HD 5M
59.90
Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Kable video
Długość 5 m
Rodzaj HDMI

Opis

Wysokiej jakości przewód 4K HD

przewód służy do przesyłu sygnału video i audio bez jakiejkolwiek utraty jakości. Dzięki wykorzystaniu tylko jednego kabla do transmisji dźwięku i obrazu jednocześnie, obniża się ilość przewodów łączących dwa rozmaite urządzenia multimedialne. Z jego pomocą stworzysz efekty kinowe w swoim własnym domu.


użyteczny i funkcjonalny

przewód umożliwia zrzut ekranu z notebooka albo innego urządzenia i przeniesienie obrazu na obszerniejszy wyświetlacz. Gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Wyśmienicie spełni oczekiwania nie tylko w domu,w dodatku w pracy, na konferencji, czy w szkole.


Jakość 4K

Kinowa jakość obrazu od dzisiaj jest możliwa do uzyskania w Twoim własnym domu dzięki obsługiwanej jakości 4K i 3D stereo.


Wysoka jakość wykonania przewodu

Dzięki wysokiej jakości przewodu, nie musisz się martwić szybkim i zużyciem i potrzebą podmianą na nowy. Został wytworzony z tworzyw odpornych na nieduże uszkodzenia mechaniczne. Kabel jeszcze umocnione końcówki, które chronią przed złamaniem w newralgicznym miejscu.


Specyfikacja