Baseus enjoyment series | adapter kabel przewód hdmi-vga d-sub full hd (6953156213470) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Baseus enjoyment series | adapter kabel przewód hdmi-vga d-sub full hd (6953156213470) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Baseus Enjoyment Series | Adapter kabel przewód HDMI-VGA D-SUB Full HD
59.90
Baseus
Baseus Enjoyment Series | Adapter kabel przewód HDMI - VGA D-SUB Full HD
59.90
Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Kable video

Opis

Wysokiej jakości kabel HDMI - VGA

przewód służy do przesyłu sygnału video oraz audio bez jakiejkolwiek utraty jakości. Dzięki wykorzystaniu tylko jednego kabla do transmisji dźwięku i obrazu równocześnie, obniża się ilość przewodów łączących dwa przeróżne urządzenia multimedialne. Z jego pomocą stworzysz efekty kinowe w swym własnym domu.

ergonomiczny i ergonomiczny

Nie wymaga dodatkowych sterowników oraz uzupełniającej instalacji. kabel pozwala na zrzut ekranu z laptopa lub innego urządzenia i przeniesienie obrazu na większy ekran. Zapewnia najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu,na dodatek w pracy, na konferencji, czy w szkole.

Wysoka jakość wykonania przewodu

Dzięki wysokiej jakości przewodu, nie musisz się martwić szybkim i zużyciem i potrzebą zamianą na nowy. Został produkowany z tworzyw wytrzymałych na niewiele znaczące uszkodzenia mechaniczne. Kabel ponadto usztywnione końcówki, które chronią przed złamaniem w newralgicznym miejscu.

Specyfikacja