Fiio Kabel jack 3.5mm - 2x mmcx lc-3.5c 1.2m (6953175730491) promocja 2020

Cena299.79
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:FiiO
Kategoria:Kable video
Długość 1.2 m

Opis

Ręcznie pleciony, 8-żyłowy przewód słuchawkowy z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości ze złączami MMCX. Każda żyła o długości 0.95 mm składa się z 19 przeróżnych przewodów - łącznie 152 przewodów w całym kablu.

przezroczysta osłona z tworzywa TPU gwarantuje nie tylko przesyłanie sygnałów audio z zachowaniem najwyższej wierności pozbawionych zewnętrznych interferencji, ale także pozwala łatwo docenić wyjątkowy kunszt towaru.

kabel posiada konstrukcję przeznaczoną do noszenia nausznego, z odkształconą prowadnicą, zaprojektowaną tak, by pasowała do większości ludzkich uszu, zapewniając zrównoważone i komfortowe dopasowanie. Oznaczenia na złączach MMCX: niebieskie (dla lewego kanału) i czerwone (dla prawego kanału) zostały zaprojektowane tak, by można było z łatwością określić, którą słuchawkę należy podłączyć do którego złącza.

Kable słuchawkowe kolekcji LC-C są przystępne z trzema najpopularniejszymi wtykami, odpowiednimi dla różnych odtwarzaczy muzycznych dostępnych na rynku - zbalansowanym 2.5 mm, 3.5 mm single-ended oraz zbalansowanym 4.4 mm....