Ugreen hd131 / 50112 kabel hdmi 10m promocja 2022

Cena149.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:UGREEN
Kategoria:Kable video
Długość 1 m
Rodzaj HDMI

Opis

kabel HDMI UGREEN HD131 - bezusterkowe połączenie

przewód HDMI UGREEN HD131 zapewnia niezawodne, prędkie połączenie i wspaniałą jakość obrazu i dźwięku. Obsługuje rozdzielczość 4K oraz audio stereo. Zaimplementowany chip wzmacniający sygnał odpowiada za jakość transmisji, a wykorzystane w procesie produkcji wysokiej klasy materiały zapewniają długą żywotność artykułu.


Fantastyczna jakość obrazu

Możliwość wyświetlania obrazu 4K @60Hz sprawia,olśnisz się bogactwem szczegółów i wyrazistością barw. Oglądając filmy czy fotografie, bezproblemowo zobaczysz właściwie wszystko - nie umknie Ci żaden, najdrobniejszy choćby szczegół.


Otuli Cię dźwiękiem

artykuł pozwala także odtwarzać dźwięk stereo 3D. Dzięki czemu dostarcza jedynych w swoim rodzaju, specyficznych wrażeń słuchowych i zagwarantuje niesamowitą immersję. Grając w ulubione gry albo oglądając filmy, niemal całkowicie zanurzysz się w ich świat - to naprawdę niezapomniane doświadczenie.


Pożegnaj zbyt słaby sygnał

Zapomnij o problemach z transmisją. Kabel ma wbudowany specjalny chip wzmacniający, który umożliwia uzyskanie jeszcze bardziej stabilnego i prędkiego połączenia. Słaby sygnał już nie będzie Twoim problemem - UGREEN HD131 zadziwi Cię bezusterkowym działaniem.


Błyskawiczna transmisja

zaopatrzony w potrójną ochronę miedziany rdzeń idealnie przewodzi sygnał. Dzięki niemu możliwa jest momentalna i jednostajna transmisja. Opóźnienia i inne tego typu problemy już nie zepsują Ci humoru - przewód UGREEN HD131 sprawi, że bez przeszkód obejrzysz film, zagrasz w grę albo dokończysz pracę.


Pracuj i odpoczywaj tak, jak chcesz

Korzystaj z 2 wyświetlaczy w najróżniejszych trybach, by w każdej sytuacji zapewnić sobie komfort i skuteczność. Powiel obraz lub powiększ wyświetlacz w zależności od tego, czym się zajmujesz i jak będzie Ci wygodniej. Oglądaj filmy i seriale, pracuj, a nawet graj w dynamiczne gry - kabel UGREEN HD131 stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.


solidność i wygoda użytkowania

Pleciona powłoka tworzona z wytrzymałego nylonu chroni kabel przed zniszczeniem. Jest wyjątkowo oporna na otarcia, zadrapania czy wyginanie. Równocześnie podkreśla się kompaktowością i grubością zaledwie 5 mm, co sprawia, iż przechowywanie artykułu jest nad wyraz proste i komfortowe.

Specyfikacja