kabel przewód hdmi 2.1 8k 60 hz / 4k 120 hz 3d 48 gbps hdr vrr qms allm earc qft 2 m szary (hd135 70321) - 2 marki Ugreen promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem kabel przewód hdmi 2.1 8k 60 hz / 4k 120 hz 3d 48 gbps hdr vrr qms allm earc qft 2 m szary (hd135 70321) - 2 marki Ugreen oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 68.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Kabel HDMI 2.1 UGREEN, 2 m
68.99
Empik
UGREEN HD135 / 70321
77.25
OleOle!
UGREEN HD135 / 70321
84.89
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Ugreen
Kategoria:Kable video
Długość 2 m
Rodzaj HDMI

Opis

Ugreen przewód kabel HDMI 2.1 8K 60 Hz / 4K 120 Hz 3D 48 Gbps HDR VRR QMS ALLM eARC QFT 2 m

W świecie multimediów trwa bezustanna pogoń za coraz lepszą jakością obrazu. Każdego roku pojawiają się nowe telewizory, na których oglądamy filmy i gramy w gry w coraz pokaźniejszej rozdzielczości.

Producenci wypuszczają na rynek nowe sprzęty, które są w stanie sprostać zapotrzebowaniu na najkorzystniejszej jakości multimedia. Telewizory pozwalają już na odbiór tworzyw w jakości 8K. Jednak aby móc w pełni użyć potencjał jaki tkwi w urządzeniu, niezbędny jest jeszcze przewód, który udźwignie ekstremalnie wielka liczba informacji przesyłaną do telewizora z konsoli do gier, kina domowego czy odtwarzacza Blue-ray.

W tym momencie na scenę wkracza kabel Ugreen w standardzie HDMI 2.1. Jego specyfikacja cechuje się podwojoną przepustowością danych w kontraście do poprzedniego standardu. Umożliwia przesyłanie obrazu w rozdzielczości 4K z odświeżaniem 120 klatek na sekundę i 8K z odświeżaniem 60 klatek na sekundę i przepustowością do 48 Gbps.

Jakie dopełniające funkcje oferuje ten kabel?

Oprócz wspomnianej wcześniej rozdzielczości obrazu 8K 60 fps i 4K 120 fps, które są wspierane przez PlayStation 5 i Xbox Series X, przystępne są na dodatek funkcje takie jak:

Dynamiczny HDR

dzięki temu jest realne jednostkowe dobranie ustawień głębi kolorów, jasności, kontrastu i liczby detali podczas przesyłania materiału. Choćby dla każdej pojedynczej klatki.

Variable Refresh Rate (VRR)

Mechanizm zmiennej częstotliwości odświeżania obrazu. Zezwala na przesłanie klatki obrazu do odbiornika natychmiast po jej wyrenderowaniu. Zrywanie klatek jest dzięki temu zniwelowane, a obraz dużo płynniejszy.

Quick Media Switching (QMS)

Polega na wyeliminowaniu opóźnienia, w trakcie którego jest wyświetlany pusty obraz przed pojawieniem się głównego obrazu.

Auto Low Latency Mode (ALLM)

sprawia, że telewizor przełącza się w tryb gry po wykryciu konsoli podłączonej do portu HDMI.

Enhanced Audio Return Channel (eARC)

Unowocześniona wersja zwrotnego kanału audio. Ułatwia podłączenie urządzeń audio do telewizora. Wspiera obszerniejsze przepustowości i jest gwarancją nieprzeciętnej synchronizacji dźwięku z obrazem. Nie potrzebuje włączonej funkcji CEC do połączenia z odbiornikiem.

Quick Frame Transport (QFT)

Odpowiada za redukcję opóźnienia w czasie przesyłania klatek. To bardzo istotne w urządzeniach VR i w trakcie gier na konsolach.

kabel HDMI 2.1 marki Ugreen to artykuł produkowany z najwyższej jakości tworzyw. Oferuje przepustowość do 48 Gbps. Umożliwia przesyłanie przezroczyście czystego obrazu w rozdzielczości 8K@60 Hz i 4K@120 Hz. Wspiera technologię Dynamic HDR, HDR 10, 3D i Dolby Vision. Posiada pozłacane wtyczki, rdzeń z czystej miedzi i nylonowy oplot, który broni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zagwarantuje stabilny przesył sygnału pomiędzy urządzeniami. Jest także kompatybilny wstecznie z poprzednimi standardami HDMI.

parametry

  • producent: Ugreen
  • Długość kabla: 2 m
  • standard: HDMI 2.1
  • Rozdzielczość: 8K / 60 Hz, 4K / 120 Hz
  • Przepustowosć: do 48 Gbps
  • Technologie: 3D, Dynamic HDR, HDR 10, VRR, QMS, ALLM, eARC, QFT, Dolby Vision
  • typ złącza: standard HDMI typ A (męski)
  • Kompatybilność: wsteczna, ze starszymi standardami