Bijoux indiscrets Kajdanki - desir metallique cuffs silver (8436562011017) promocja 2021

Cena76.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:bijoux indiscrets
Kategoria:Kajdanki erotyczne

Opis

uwielbiasz biżuterię i chciałabyś ją nosić w każdej sytuacji, aby nadać zmysłowego i gustownego klimatu w Waszej sypialni? Jeśli tak, to jest to produkt perfekcyjny dla Ciebie! Hiszpańska firma Bijoux Indiscrets stworzyła linię biżuteryjnych gadżetów erotycznych, które idealnie spełniają swoją funkcję oraz fantastycznie wyglądają.

Bijoux Indiscrets Désir Métallique Handcuffs to stylowe czarne kajdanki połączone łańcuszkiem w złotym kolorze. Połączenie barw złotego z czernią sprawiają wrażenie ogromnej elegancji, zmysłowości oraz bogactwa.

Dają one prawdziwą przyjemność z wykorzystywania. Są nadzwyczajnym elementem rozpoczęcia wyjątkowo romantycznego wieczoru, choćby jak jesteście jeszcze ubrani. Są nad wyraz stylowe,bez dwóch zdań nadadzą unikatowej pikanterii i pobudzą Waszą wyobraźnię.

Bransolety są połączone łańcuszkiem, lecz jest możliwość odpięcia go, także mogą się nadawać jako genialny składnik do sukni wieczorowej, a kiedy już wrócicie do domu, weźcie łańcuszek i rozpocznijcie zabawę.

Bijoux Indiscrets to hiszpańska producent, która swą nazwę zaczerpnęła z dzieła Denisa Diderota. Pełna erotyzmu opowieść wręcz kipi od namiętności i jej sekretów. Wprowadź siebie i swego partnera w świat zmysłowej erotyki kipiącej namiętnością.

Załóż kajdanki i daj zjednoczyć sobie oczy, żeby poczuć jeszcze obszerniejszą i tym razem nieprzewidzianą przyjemność jaką obdarzy Cię Twój ukochany. Zapewniamy, iż emocje nie opadną aż do końca wieczoru, a dzięki Bijoux Indiscrets przyjmie to nad wyraz elegancką formę.

Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, poprzez co nad wyraz trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest potrzebna do naszego życia, pasja jest czymś potrzebnym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas żeby iść do przodu, że jesteśmy silni albo czyni nas bezbronnymi.

Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się całkowicie pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu.

wytwarzając nieuchwytną nić porozumienia pomiędzy partnerami, scala nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.