Kajdanki - Bijoux Indiscrets Désir Métallique Cuffs Gold Złote (8436562010218) promocja 2021

Cena76.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets
Kategoria:Kajdanki erotyczne

Opis

Kajdanki Bijoux Indiscrets - Désir Métallique Handcuffs (złote)
lubisz biżuterię i chciałabyś ją nosić w każdej sytuacji, aby nadać zmysłowego i wytwornego klimatu w Waszej sypialni? Jeśli tak, to jest to produkt nieprzeciętny dla Ciebie! Hiszpańska producent Bijoux Indiscrets stworzyła linię biżuteryjnych gadżetów erotycznych, które rewelacyjnie spełniają swoją funkcję i fantastycznie wyglądają. Bijoux Indiscrets Gold metallic mesh handcuffs to stylowe złote kajdanki połączone łańcuszkiem.

Dają one prawdziwą przyjemność z używania. Są perfekcyjnym elementem rozpoczęcia nad wyraz romantycznego wieczoru, nawet jak jesteście jeszcze ubrani. Są nad wyraz szykowne,bez dwóch zdań nadadzą nieszablonowej pikanterii i pobudzą Waszą wyobraźnię. Bransolety są połączone łańcuszkiem, lecz jest możliwość odpięcia go, także mogą się nadawać jako znakomity element do sukni wieczorowej, a kiedy już wrócicie do domu, weźcie łańcuszek i rozpocznijcie zabawę. Bijoux Indiscrets to hiszpańska marka, która swą nazwę zaczerpnęła z dzieła Denisa Diderota. Pełna erotyzmu opowieść wręcz kipi od namiętności i jej sekretów.

Wprowadź siebie i swojego partnera w świat zmysłowej erotyki kipiącej namiętnością. Załóż kajdanki i daj zintegrować sobie oczy, by poczuć jeszcze większą i tym razem nieoczekiwaną przyjemność jaką obdarzy Cię Twój ukochany. Gwarantujemy, że emocje nie opadną aż do końca wieczoru, a dzięki Bijoux Indiscrets przyjmie to bardzo elegancką formę.
Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, poprzez co niezwykle trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś koniecznym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas aby iść do przodu, iż jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych, pozwala nam oddać się w pełni pracy i zajęciom które lubimy i przenosi nas do innego świata wtedy, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Wytwarzając nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, konsoliduje nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.