MAZE Szerokie Kajdanki Czarny | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY (8436562011512) promocja 2021

Cena129.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Bijoux Indiscrets (SP)
Kategoria:Kajdanki erotyczne

Opis

Kajdanki Bijoux Indiscrets - MAZE Wide Cuffs Black

obfite kajdanki producenta Bijoux Indiscrets wyprodukowane z materiału skóropodobnego - poliuretanu. Artykuł pochodzi z serii MAZE na sezon jesień / zima 2017.

MAZE to najnowsza seria od Bijoux Indiscrets, produkowana z myślą o paniach niezależnych i świadomych swojej zmysłowej natury. Te efektowne akcesoria uzupełnią Twój codzienny outfit o dozę pikanterii. Każdy z nich sprawi, iż Twój outlook będzie prowokować i uwodzić, nie marnotrawiąc przy tym ani odrobiny elegancji i korzystnego smaku.

MAZE odnajdziesz tam, gdzie wysublimowana erotyka spotyka się z najnowszymi trendami we współczesnej modzie. Wszystkie produkty pochodzące z kolekcji MAZE wyśmienicie się sprawdzą jako uzupełnienie codziennej odzieży, uwydatniając drapieżny i zniewalający charakter noszącej ją osoby, lecz także mogą być wykorzystane jako wizualne uzupełnienie sesji BDSM.

Miłość i pasja za każdym razem idą w parze, poprzez co bardzo trudno je rozdzielić. Jeśli miłość jest konieczna do naszego życia, pasja jest czymś koniecznym. Miłość daje znaczenie temu, co robimy, inspiruje nas żeby iść do przodu. Sprawia, iż jesteśmy silni lub czyni nas bezbronnymi. Pasja zaś jest energią, która pochodzi ze środka nas samych. Pozwala nam oddać się w całości pracy i zajęciom które lubimy. Przenosi nas do innego świata, gdy pojawia się w naszym prywatnym życiu. Wytwarzając nieuchwytną nić porozumienia między partnerami, integruje nasze związki z innymi ludźmi. Miejsce, w którym miłość i pasja łączą się w jedność, to właśnie Bijoux Indiscrets.

szczegóły produktu:

tworzywo: poliuretan

kolor: czarny

Wszystkie produkty z linii MAZE zostały wyprodukowane przy użyciu materiałów z recyklingu, niepochodzących od zwierząt. Mogą być użytkowane przez wegan.