Dolfin the art of blending Czekolada pitna dolfin praline 250g w puszce promocja 2022

jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Dolfin The Art Of Blending
Kategoria:Kakao

Opis

Pyszna, gorąca czekolada od belgijskiej marki Dolfin. Unikatowe wydanie o orzechowym, wytrawnym profilu. Połączenie rozpływających się na podniebieniu pralin z aksamitną czekoladą, a także ciepłym mlekiem - perfekcyjny balans słodyczy oraz subtelnej, gustownej nuty.

Jest to czekolada, która zachwyci jednocześnie dorosłych jak i dzieci. Wyjątkowo polecana na zimowy okres do degustacji z ulubioną książką, w gronie rodziny oraz przyjaciół.

Dlaczego belgijska czekolada uważana jest poprzez wielu za najlepszą na świecie? Decyduje o tym nie tylko najwyższa jakość ziaren kakaowca, którego używa się do jej wyrobu. Belgijska czekolada to przeważnie stanowczo długa, bogata i barwna tradycja oraz działająca w służbie tej tradycji technologia. Cukiernikom spod znaku Dolfin od dziesięcioleci przyświeca jeden i ten sam cel: harmonijne połączenie naturalnych, autentycznych i naturalnych składników z nadzwyczajną masą czekoladową.

Dolfin czerpie z tradycji i natury, ale stawia również na nowoczesność. Wzbogacona oryginalnymi dodatkami czekolada ma smakować tak, jak nigdy wcześniej, ma być inspirująca, zaskakująca i cudownie pyszna - a przy tym zawierać ma jak najmniej tłuszczu i cukru.

Masa netto: 250g