Prezent na walentynki - Zestaw konesera z kawą Nespresso w kapsułkach Nespresso Lavazza Belmio Caffitaly Jacobs Garibaldi Davidoff, 181 promocja 2020

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie poznajsmaki.pl

Parametry

Producent:Poznajsmaki
Kategoria:Kalendarze

Opis

podarek na walentynki - pakiet konesera z kawą w kapsułkach systemu Nespresso®

Smakosze, miłośnicy i wielbiciele kawy z całą pewnością szukają zróżnicowanych sposobów na możliwość poznania zupełnie nowych aromatów oraz smaków swojego ulubionego napoju. To właśnie pomiędzy innymi w tym celu powstał prezentowany przez nasz sklep poznajsmaki.pl pakiet z kawą w kapsułkach systemu Nespresso. Kapsułki z kawą znajdujące się w zestawie zagwarantują wspólne rozkoszowanie się bogatym smakiem i zapachem tych wyjątkowych propozycji. Dzięki tym kawom każdy poranek czy popołudnie będą unikatowe a twoja ukochana osoba będzie o ciebie wspominać z każdym łykiem nowej znakomitej kawy.

W 24 okienkach naszego Prezentu na walentynki, wielka część ukrytych niespodziewanek pochodzi od marki Nespresso. Firma ten jest znany ze swych wspaniałych wyrobów, gwarantujących tym samym moc wrażeń podczas delektowania się każdym napojem pochodzącym z zestawu. Kawa Nespresso® to mieszanki z zróżnicowanych zakątków świata. Całość łączy ze sobą mnóstwo odmiennych smaków, które zniewalają intensywnością, aromatem i niesamowitym wrażeniem zapachowym.
Poza tym pakiet pozwala rozkoszować się przepyszną kawą znanych, szanowanych producentów, takich jak: Lavazza®, Belmio®, Jacobs®, Caffitaly®, Garibaldi® i Davidoff®. Poznasz smaki prawdziwych mistrzów włoskich kaw - Lavazza®, Caffitaly®, Garibaldi®, a także znawców z reszty europy z Belmio® z Belgii, Nespresso® i Davidoff® ze Szwajcarii i Jacobs® z Holandii. Dzięki tak najróżniejszym kapsułkom każdy poranek czy popołudnie będą unikatowe.

pakiet z kawą to rewelacyjna możliwość poznania zupełnie nowych i nieporównanych dotychczas smaków, które za każdym razem będą już przypominać o radosnym momentach wspólnej znajomości.

wymiary towaru: 28x40x4 cm (zbliżony do A3)
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 125g +/-10%

Smaki kaw w pakiecie:

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w zestawie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.