BlackWeek Nespresso - Kalendarz Adwentowy z kawą Nespresso w kapsułkach 2019 firm Nespresso Lavazza Belmio Caffitaly Jacobs Garibaldi Davidoff, 181 promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie poznajsmaki.pl

Parametry

Producent:Poznajsmaki.pl
Kategoria:Kalendarze

Opis

Kalendarz Adwentowy z kawą w kapsułkach systemu Nespresso®

Smakosze, miłośnicy i wielbiciele kawy bez wątpienia szukają najróżniejszych sposobów na możliwość poznania zupełnie nowych aromatów i smaków swego ulubionego napoju. To właśnie między innymi w tym celu powstał prezentowany przez nasz sklep poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z kawą w kapsułkach systemu Nespresso®. Nic nie nakłania bowiem bardziej do rodzinnych spotkań i odwiedzin gości niż święta Bożego Narodzenia. Kapsułki z kawą znajdujące się w kalendarzu zagwarantują wspólne rozkoszowanie się bogatym smakiem i zapachem tych nieszablonowych propozycji w gronie najbliższych. Kubek z pyszną kawą, śnieg za oknem i zbliżające się, najbardziej magiczne i radosne święta w całym roku, wprowadzą domowników w dobry nastrój i umilą spokojny, adwentowy czas w roku 2019.

nieszablonowy kalendarz adwentowy z kawą

W 24 okienkach w prezentowanym kalendarzu świątecznym, znaczna część ukrytych niespodzianek pochodzi od firmy Nespresso. Marka ten jest znany ze swoich perfekcyjnych wyrobów, zapewniających tym samym moc wrażeń podczas delektowania się każdym napojem pochodzącym z kalendarza. Kawa Nespresso® to mieszanki z zróżnicowanych zakątków świata. Całość łączy ze sobą sporo odmiennych smaków, które zniewalają intensywnością, aromatem i niesamowitym wrażeniem zapachowym.
Poza tym zestaw pozwala rozkoszować się przepyszną kawą znanych, lubianych producentów, takich jak: Lavazza®, Belmio®, Jacobs®, Caffitaly®, Garibaldi® i Davidoff®. Poznasz smaki prawdziwych mistrzów włoskich kaw - Lavazza®, Caffitaly®, Garibaldi® oraz znawców z reszty europy z Belmio® z Belgii, Nespresso® i Davidoff® ze Szwajcarii, a także Jacobs® z Holandii. Dzięki tak różnym kapsułkom każdy poranek czy popołudnie będą nieszablonowe.

Kalendarz adwentowy z kawą to rewelacyjna możliwość poznania zupełnie nowych i niesłychanych dotychczas smaków, które zawsze będą już przypominać o radosnym okresie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.

wymiary towaru: 28x40x4 cm
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 125g +/-10%

Smaki kaw w komplecie:

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.