Kalendarz Adwentowy z herbatą Richmont 2019 promocja 2019

Cena199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie poznajsmaki.pl

Parametry

Producent:Poznajsmaki.pl
Kategoria:Kalendarze

Opis

Kalendarz Adwentowy z herbatami RichmontⓇ

Grudzień większości z nas kojarzy się tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Cały rok czekamy na ten unikatowy czas, by wolne chwile spędzić w gronie najbliższych. Perfekcyjnym dodatkiem urozmaicenia tego wymogi Adwentu, jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z herbatą Richmont® na rok 2019. Dzięki czemu już kilka tygodni przed świętami mogą Państwo częstować niezwykłymi smakami rodzinę, a także znajomych. Jest to na dodatek ładny podarunek dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o gustownym smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego kalendarza adwentowego wchodzą 24 saszetki unikatowej herbaty Richmont®. Olśniewają one swoim luksusowym smakiem i niezwykle szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to genialna propozycja dla osób pragnących poznawać nowe smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych, a także mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty odnajdzie tutaj smak nieprzeciętnie pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni nieszablonową atmosferę każdego dnia, aż do Wigilii. Wybór naszego niepowtarzalnego kalendarza adwentowego z herbatami to podarowanie sobie i swoim bliskim grudniowej podróży przez smaki i zapachy z różnych zakątków świata!


rozmiary produktu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W kalendarzu są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.