Prezent na walentynki - Zestaw konesera z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste, 178 promocja 2020

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie poznajsmaki.pl

Parametry

Producent:Poznajsmaki
Kategoria:Kalendarze

Opis

upominek na walentynki - zestaw konesera z herbatami Sir William’sⓇ i Royal TasteⓇ

Zimowa atmosfera i padający śnieg bardzo namawiają do spotkań z ukochaną osobą przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. Żeby uprzyjemnić sobie tę chwilę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa specyficzny towar, który stanie się wspaniałym dodatkiem do wspólnych, błogich spotkań. Przedstawiamy Państwu niezwykłą kolekcję konesera z herbatą, w której znajdują się wybrane typy saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego towaru otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, intrygujących smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowy podarunek!

W komplecie znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® oraz 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najkorzystniejsze marki gustownych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Znakomitą eksplozję smaków i mnogość herbat. To propozycja dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® olśni Państwa swym wyszukanym smakiem, a także aromatem, który rozejdzie się po całym domu. Gama smaków jest wyjątkowo obszerna, od wytwornych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin.

wymiary artykułu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
i jeden losowy smak z serii RichmontⓇ

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.