Kalendarz Adwentowy z herbatą Sir William's Tea oraz Royal Taste 2019, 178 promocja 2019

Cena149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie poznajsmaki.pl

Parametry

Producent:Poznajsmaki.pl
Kategoria:Kalendarze

Opis

Kalendarz Adwentowy z herbatami Sir William’sⓇ oraz Royal TasteⓇ

Święta Bożego Narodzenia to nieszablonowy i magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Zimowa atmosfera i padający śnieg istotnie namawiają do rodzinnych spotkań przy ciepłym napoju, takim jak kawa albo herbata. Żeby uprzyjemnić sobie oczekiwanie na Gwiazdkę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa oryginalny produkt, który stanie się znakomitym dodatkiem do wspólnych, błogich przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Demonstrujemy Państwu niezwykły kalendarz adwentowy z herbatą na rok 2019, w którym znajdują się wybrane typy saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego artykułu otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, ciekawych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowe oczekiwanie na święta!

W kalendarzu adwentowym znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste®, a także 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najkorzystniejsze marki wysmakowanych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych oraz mieszanek. Idealną eksplozję smaków i obfitość herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® zachwyci Państwa swoim wyszukanym smakiem i aromatem, który rozejdzie się po całym domu, zwiastując magiczny czas. Gama smaków jest bardzo pokaźna, od wytwornych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe, a także orientalne zielone, pochodzące z Chin. Niech te święta staną się jeszcze bardziej nieszablonowe, dzięki przyjemnemu oczekiwaniu z kalendarzem adwentowym z pysznymi saszetkami herbat!

rozmiary artykułu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
, a także jeden losowy smak z linii RichmontⓇ

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w komplecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.