Kalendarz Adwentowy z kawą Tchibo w kapsułkach Cafissimo firm Tchibo i Caffitaly 2019 (5907813306020) promocja 2019

Cena129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie poznajsmaki.pl

Parametry

Producent:Poznajsmaki.pl
Kategoria:Kalendarze

Opis

Kalendarz Adwentowy z kawą w kapsułkach Cafissimo Tchibo® oraz Caffitaly®

Aromatyczna kawa o poranku może sprawić, iż każdy dzień stanie się ulepszony. Szczególne zapotrzebowanie na te pyszne i ciepłe napoje pojawia się w chłodnych dniach grudnia, kiedy to wykonując codzienne obowiązki, myślami jesteśmy już przy kominku, a także pachnącej lasem choince. Odliczamy więc czas, który pozostał do świąt Bożego Narodzenia i sporządzamy listy prezentów, a także niezbędnych zakupów. Pomocny w tym będzie niewątpliwie prezentowany poprzez nasz sklep internetowy poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z kawą Tchibo® i Caffitaly® na rok 2019, dzięki któremu odliczanie dni pozostałych do Świąt Bożego Narodzenia będzie jeszcze przyjemniejsze.

Magia świąt usztywniona aromatyczną kawą z kalendarza adwentowego

W przedstawionym przez nas produkcie znajdują się 24 znakomite kapsułki z kawą, które dodadzą aromatu i smaku wszystkim dniom grudnia, aż do samych świąt. W pierwszej części kalendarza świątecznego znajduje się kawa Tchibo Cafissimo®. Firma ta dostarcza wielu zróżnicowanych smaków oraz intensywności napojów, dlatego każdy będzie miał okazję skosztować wielu rodzajów kapsułek. Drugą część kalendarza zajmuje kawa Caffitaly® kompatybilna z systemem Cafissimo®. To precyzyjnie wyselekcjonowana sugestia charakteryzująca się niezwykłą jakością i kwintesencją smaku. Kalendarz adwentowy z kawą sprawi, iż każdy dzień przyniesie nową nieprzewidziankę, dzięki czemu na prezenty nie trzeba czekać aż do 24 grudnia. Wszystkie kapsułki są wybrane na bazie pasującego do zimowej pogody smaku i aromatu. Wprawiają każdego w wyśmienity, rodzinny, a co najważniejsze świąteczny nastrój.

rozmiary produktu: 28x40x4 cm
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 192g +/-10%

Smaki kaw w pakiecie:


firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.