trino hd marki Trust promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem trino hd marki Trust oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Kamera TRUST Trino HD Video Webcam (18679)
59.00
Sferis.pl
Trust Trino HD Czarny
65.00
OleOle!
Trust Trino HD Czarny
99.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Trust
Kategoria:Kamery internetowe
Rozdzielczość 720p - HD Ready

Opis

Trust Trino HD Webcam
Kamera Internetowa

Trust Trino kamera internetowa HD - czarna
wideo z rozdzielczością HD 1280 x 720 przy 30 klatkach na sekundęAutomatyczne balans bieli i kompensacja podświetlenia dla najlepszej możliwej jakości obrazuZintegrowane mikrofony wyraźnie odbierają Twój głos z przyciskiem fotograficznym, by natychmiast zrobić zdjęcie Uniwersalny stojak; umieść go na biurku lub monitorze Współpracuje ze wszystkimi oprogramowaniami wideokonferencyjnymi, takimi jak Skype, Teams i Zoom
Plug and Play
Trust Trino to prosty sposób na komunikację z przyjaciółmi, rodziną i kolegami na całym świecie. Ta kamera internetowa HD 720p jest przystępna w obsłudze; starczy podłączyć przewód USB i gotowe. Nie trzeba instalować sterowników. Automatyczny balans bieli i soczewka o stałej ostrości sprawiają, że wszystko jest rejestrowane w czystej jakości.
Uniwersalny stojak
wbudowane mikrofony wyraźnie odbierają Twój głos bez względu na to, gdzie umieścisz Trino. Dzięki uniwersalnemu stojakowi możesz łatwo przymocować tę kamerę internetową HD do górnej części monitora albo położyć ją na biurku. Zrównoważony i bezpieczny: Możesz choćby zrobić zdjęcie o rozdzielczości 8 megapikseli przy pomocy jednego przycisku.
dane technologiczne:
Waga - 88 gram
Głębokość - 62 mm
Szerokość - 70 mm
Wysokość - 81 mm
Rozdzielczość - 1280x720 pikseli
USB - 2.0
kabel o długości - 143 cm
zastosowany mikrofon
Maksymalna liczba klatek - 30 kl./s.
automatyczna korekcja ekspozycji przy słabym oświetleniu
Śledzenie twarzy
Pole widzenia 52º