Cavia Complete pokarm dla świnek morskich - 2 x 1,75 kg, 10564 (1918157) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Cavia Complete pokarm dla świnek morskich - 2 x 1,75 kg, 10564 (1918157) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 42.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
VERSELE-LAGA Ekstrudowana karma dla świnki morskiej Cavia Complete 1.75kg - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
42.90
FERA.PL
VERSELE LAGA CAVIA COMPLETE 1.75KG
42.99
Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:Versele Laga
Kategoria:Karmy dla gryzoni
Przeznaczenie dla świnki morskiej, dla świnki morskiej, dla świnki morskiej, dla świnki morskiej
Waga opakowania 1.75 kg

Opis

Cavia Complete - to pełnowartościowa i smaczna karma dla świnek morskich składająca się w 100 % z lekkostrawnego, ekstrudowanego granulatu.Dental Care (Pielęgnacja zębów) - U świnek morskich nieraz występują problemy z zębami.

w głównej mierze jest to bezpośrednia konsekwencja nieodpowiedniego karmienia, które utrudnia ścieranie się zębów, które jest potrzebne u tych zwierząt. Dzięki dodaniu do granulatu Cavia Complete specjalnych niezmielonych, długich włókien o wysokiej zawartości krzemianów, karma wymaga powiększonej dynamiczności żucia potrzebnej do ścierania zębów i zapewnienia ich zdrowia.Fresh Vegetables (Świeże warzywa) - cykl ekstruzji zezwala na dodawanie do granulatu świeżych warzyw.

Karma zawiera co najmniej 10 % świeżych warzyw, dzięki czemu idealnie smakuje. Dodatkowo włókna i optymalna konsystencja karmy Cavia Complete powodują, iż jest ona w wysokim stopniu strawna dla świnek morskich.Long Fibres (Długie włókna) - Świnki morskie są roślinożerne i wymagają diety o stosownej zawartości włókna i niskiej zawartości skrobi.

Cavia Complete posiada 20 % włókna ascetycznego. Nowy, unikalny proces wytwarzania zapewnia, że karmy Complete zawierają niezmielone, długie włókna bogate w krzemiany, takie jak te występujące w karmie naturalnej.

Długie włókna wspomagają i poprawiają funkcjonowanie jelit i zębów o sporo lepiej aniżeli mielone włókna w tradycyjnych karmach dla gryzoni.Low Calorie (Niska kaloryczność) - Ekstrudowany granulat jest niskokaloryczny, ma niską zawartość skrobi i wysoką zawartość długich włókien, co gwarantuje prawidłową strawność i zbilansowaną dietę.

dzięki czemu świnka morska utrzyma swoją nadzwyczajną wagę.Florastimul (Stymulacja mikroflory) - oryginalny dodatek prebiotyków, frukto-oligosacharydów (FOS) i mannan-oligosacharydów (MOS), zdrowo oddziałuje na mikroflorę jelitową.

dzięki temu zachowana jest stosowna równowaga w układzie pokarmowym i jego prawidłowe działanie.Vitamin Plus (Więcej witamin) - Uzupełnienie mieszanki paszowej Complete o potrzebne witaminy wspomaga zdrowie ogólne.

Witamina A jest ważna dla odnawiania komórek skóry, wzroku, rozmnażania i metabolizmu. Witamina D3 stymuluje pobieranie wapnia/fosforu i w ten sposób wspomaga kości. Witaminy E i C są ważnymi przeciwutleniaczami, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami.

Obie witaminy wspomagają także naturalną niepodatność organizmu. Świnki morskie nie potrafią same produkować witaminy C. Dlatego też, w ich przypadku ważne jest włączenie tej witaminy do karmy. Wszystkie inne karmy Complete także pozostały wzbogacone o stabilizowaną witaminę C.

W odróżnieniu od postaci transparentnej, stabilizowana witamina C jest znacznie mniej podatna na utlenianie i biodegradację, dzięki temu dłużej pozostaje energiczna.Pro Immunity (Wspomaganie niepodatności) - Dodatek naturalnych pigmentów roślinnych, luteiny i β-karotenu, ma pozytywny wpływ na ogólną niepodatność i zdrowie.

Z jednej strony te karotenoidy są znane jako silnie przeciwutleniacze biologiczne. Z drugiej zaś strony wzmacniają one naturalną oporność organizmu, stymulując rozwój przeciwciał przeciwko chorobom.Optimal Coat (Zdrowa sierść) - Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 gwarantuje zdrową skórę i lśniącą sierść.

Kwasy tłuszczowe omega 6 znajdują się w określonych olejach roślinnych. Uzupełniające uzupełnienie towarów Complete o ryby, dostarcza niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3. Dzięki czemu uzyskiwany jest słuszny stosunek kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6.Anti Hairball (zapobieganie kulom włosowym) - Specjalne naturalne włókna ograniczają ryzyko powstawania kul włosowych w żołądku i jelitach.Odour Control (Neutralizacja aromatów) - Wszystkie karmy Complete zawierają wyciąg z jukki.

konsoliduje on amoniak i inne składniki odpowiedzialne za aromaty odchodów. W ten sposób nieprzyjemne zapachy są w wielkim stopniu ograniczone.Analiza: Białko 15,5%, Tłuszcz 3,5%, Błonnik 20%, Minerały 8%, Wapń 1%, Fosfor 0,8%, Witamina A 10000 IU/kg, Witamina D3 1500IU/kg, Witamina E 30mg/kg, Witamina C 750 mg/kg, Miedź - siarczan miedzi (II) 10mg/kg.Opakowanie: 1,75kg....