cuni adult complete pokarm dla królików - 8 kg marki Versele laga promocja 2021

Cena133.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:Versele Laga
Kategoria:Karmy dla gryzoni
Przeznaczenie dla królika
Waga opakowania 8 kg

Opis

Specjalnie dostosowana do potrzeb królików karma pozwala na zdrowe i wyważone odżywianie bez możliwości selekcjonowania karmy poprzez Twojego zwierzaka. Karma nie posiada ziaren zboża. Specjalna obróbka powoduje, że kawałeczki karmy są lekkostrawne i bardzo smaczne.

Zawarte w karmie długie włókna gwarantują zdrowe trawienie i dbają o zęby Twojego pupila. Obok ziół, marchwi i różnych traw karma też pyszne siano Timothy. Dokonaj zakupu teraz pokarm dla królików Versele Laga Cuni Adult Complete, 8 kg w super cenie!

Cuni Complete w skrócie: Pielęgnacja zębów: długie, niezmielone włókna z dużą zawartością silikatu wymuszają wzmożone żucie i pomagają w ścieraniu zębów. Świeże warzywa: przez proces wytłaczania możliwe jest dodanie do kawałeczków świeżych warzyw.

Dzięki dodatkowi świeżych warzyw wzrasta akceptacja karmy, a zwierzę jest na dodatek wyekwipowane w konieczne witaminy. Długie włókna: króliki są z natury roślinożercami, których pożywienie powinno zawierać dużo błonnika i niedużo skrobi.

Cuni Complete składa się w 20% z minimalistycznych włókien. Dzięki specjalnemu procesowi wytłaczania mogą zostać stworzone niezmielone, długie, bogate w silikat włókna, które w naturze spełniają ważną rolę: wspomagają funkcje jelit i ścieranie zębów.

Niskokaloryczna: niska zawartość energii i skrobi, a także wysoka zawartość długich włókien są genialną bazą do lekkostrawnego, wyważonego odżywiania. W ten sposób Twój królik utrzyma idealną wagę ciała. Wspomaga florę jelit; dodatek prebiotyków - fruktooligosacharydów i mannanoligosacharydów - wspomaga florę jelit, zapewniając optymalne trawienie.

Witaminy: wytłoczki są kompletowanie w niezbędne witaminy: witamina A: odnowa komórek skóry, ulepszony wzrok, reprodukcja i przemiana materii. Witamin D3: wchłanianie wapnia i fosforu, metabolizm kości. Witamina E i witamina C: ważne przeciwutleniacze, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami i w ten sposób wspomagają naturalne siły obronne organizmu.

niepodatność: dodatek naturalnych pigmentów roślinnych i silnych przeciwutleniaczy: luteiny i beta-karotenu wzmacnia ogólną oporność. Skóra i sierść: dodatek koniecznych kwasów Omega 3 (z siemienia lnianego) i Omega 6 (ze specjalnych tłuszczów roślinnych) gwarantuje zdrową skórę i połyskujące futro.

Anti Hairball: dzięki użyciu naturalnych włókien ogranicza się niebezpieczeństwo powstawania kulek włosowych w żołądku. Odour Control: ekstrakt z rośliny Yucca zespala amoniak i inne składniki, które są odpowiedzialne za zapach odchodów.

W ten sposób zostają zredukowane niemiłe aromaty. Jako dodatek do karmy poleca sie przysmak Crock Complete. Uwaga: Promocja dotyczy tylko oferty o numerze: 701690. Więcej informacji o produkcie odszukasz poniżej: Versele Laga Cuni Adult Complete pokarm dla królików wariant 8 kg Versele-Laga Complete dostarczany jest w jednym opakowaniu.

Na jego przodzie znajduje się zdjęcie, które odbiega od opisu produktu. Poprawna nazwa, a także skład pokarmu znajdują się na białej etykiecie naklejonej na tylniej albo bocznej stronie opakowania.