Brit Training Snack Puppies 200g (8595602503353) promocja 2021

Cena10.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:BRIT
Kategoria:Karmy dla psów
Smak kurczak

Opis

Brit Training Puppies - nieprzeciętna przekąska treningowa dla szczeniaka dowolnej rasy psĂłw. Zarys, wielkość i pĂłłmiękka struktura potrawy zapewniają, iż są bezpieczne i bezpieczne dla najmniejszego szczeniaka.

Połączenie mięsa drobiowego i ryżu smakuje każdej rasie, więc jeśli u szczeniaka nie ma alergii, ta uczta to nr 1, jest motywowana, nagradzana i szkolona. Przekąski Brit nie obciążają organizmu, nie wpływają negatywnie na aktywność psa i nie wykryto negatywnego wpływu na zęby i dziąsła w produkcie.

Brit Training jest zgodny z zasadami prawidłowego odżywiania. Smakołyk można podawać codziennie. Zalety Brit Training Snack Puppies: wyjątkowo smaczne i strawne smakołyki nadaje się do motywacji (w nagrodę) pĂłłmiękkie przysmaki nie obciążają ciała, nie wpływają negatywnie na aktywność w trakcie treningu, bez negatywnego wpływu na zęby i dziąsła zbalansowane kalorie Charakterystyka Brit Training Series: Hodowca często może zadać sobie pytanie, dlaczego trenować psa.

Odpowiedź jest prosta. GłĂłwnym powodem jest wzmocnienie i wzmocnienie związku hodowcĂłw psĂłw. Dodatkowo szkolenie dla psa jest formą rozrywki. Dzięki niemu pies likwiduje niechciane przejawy jego zachowania (agresja, nieśmiałość).

Smakołyki są podzielone na 4 rodzaje wielkości dla rĂłżnych ras (S - XL), a 1 wariant jest specjalnie wytworzony dla szczeniąt wszystkich ras. Są niezwykle smaczne, wysoko strawne i zrĂłwnoważone kalorycznie.

Ich wymiar jest świetny do użycia jako zachęta do działania. Trening Brit nie obciąża ciała i nie ma negatywnego wpływu na aktywność w trakcie treningu. Brit Training Snack jest wyprodukowana przez wytłaczanie.

Dzięki odpowiednio dostosowanemu procesowi technologicznemu i odpowiednim bezkompromisowcom, przekąska jest ekstra strawna, a wartość energetyczna przysmaku osiąga stosowny poziom (wyśmienicie, wartość Brit Training powinna wynosić około 20% całkowitej porcji żywności).

Przysmaki Brit Training są nagrodą za „ulubione” ciastka i suszone mięsa. W biszkoptach gąbkowych zawarta jest zbyt spora liczba węglowodanĂłw, a suszone mięso nie daje furryerowi wystarczająco wyważonego stosunku potrzebnych substancji.