Hills Hill's canine adult, jagnięcina i ryż - 2 x 12 kg promocja 2019

Cena309.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie bitiba.pl

Parametry

Producent:Hills
Kategoria:Karmy dla psów
Wielkość opakowania 12 kg
Wiek psa dorosłe
Smak jagnięcina
Przeznaczenie dla alergicznych

Opis

atuty karm z jagnięciny i ryżu były dotychczas przysłonione przez niewystarczająco wysoką zawartość komponentów odżywczych. Ale Hills postanowił to zmienić. Karma Hills Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness, jagnięcina i ryż spełnia wszelkie normy zawartości elementów odżywczych i energetycznych i jest porównywalna z innymi dostępnymi produktami Science Plan.

To karma nie tylko odżywcza, lecz i wyjątkowo smaczna, jak udowodniły testy żywieniowe. Hills Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness, jagnięcina i ryż zawiera na dodatek siemię lniane - dla zdrowej skóry i błyszczącej sierści.

Do utrzymania trwałości zostały użyte naturalna witamina C i witamina E. Hills Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness, jagnięcina i ryż w skrócie: wysokowartościowe proteiny z z łatwością przyswajalnych elementów Z wysokiej jakości proteinami dla wsparcia rozwoju masy mięśniowej ryż, lekkostrawne źródło energii podwyższoną ilość kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6, korzystnych dla zdrowej skóry i połyskującej sierści niepokaźne ilości substancji konserwujących, aromatyzujących i barwników nie mieści pszenicy, glutenu pszenicy, wołowiny, produktów mlecznych i innych dodatków, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne.

Pełnowartościowe, lekkostrawne składniki zawarte w karmie Hills Science Plan Adult 1-6 Advanced Fitness, jagnięcina i ryż zapewniają Twojemu psu kompletne zaopatrzenie, zgodne z Science Plan - wyższe w sytuacji porcji normalnego jedzenia.

To powoduje, iż stosując karmę Hills oszczędzasz - bo koszty jedzenia dla psa wyraźnie spadają. W sytuacji znikomych ras karma ta może być stosowana do 6. - a w sytuacji dużych ras do 5. Roku życia. Krokieciki: